Zamknij

Robert Korólczyk - wzrost, żona, wiek, syn, kabaret. Kim jest prowadzący koncert Gramy dla Śląska?

03.07.2020 09:18
Robert Korólczyk - wzrost, żona, wiek, syn, kabaret. Kim jest prowadzący koncert Gramy dla Śląska?
fot. Piotr Matusewicz/East News

Robert Korólczyk poprowadzi koncert "Gramy dla Śląska", który wyemitowany zostanie w Telewizji Polsat w sobotę, 4 lipca 2020. Artysta szerszej publiczności znany jest przede wszystkim z występów kabaretowych. Szczegółowe informacje o karierze, życiu prywatnym Roberta Korólczyka, a także jego wiek i wzrost, można znaleźć poniżej. 

Kim jest Robert Korólczyk? Wiek, wzrost, żona, syn, kabaret, Instagram, życie prywatne, kariera, osiągnięcia oraz inne szczegółowe informacje na temat prowadzącego koncert "Gramy dla Śląska" 4.07.2020, można znaleźć w tym artykule.

Robert Korólczyk - kim jest prowadzący koncert Gramy dla Śląska? [KABARET]

Robert Korólczyk urodził się w Rybniku. To artysta kabaretowy. Związany był m.in. z kabaretem DuDu oraz kabaretem Nic. Jest także współtwórcą popularnego Kabaretu Młodych Panów. Robert Korólczyk to także dyrektor artystyczny Rybnickiej Jesieni Kabaretowej "Ryjek".

Artysta kabaretowy na swoim koncie ma także prowadzenie wielu imprez, m.in. "Larmo" i "Świrek" oraz programów "Czy jesteś mądrzejszy od 5-klasisty" (TV Puls), "Gwiazdy Kabaretu" (TV4).

Robert Korólczyk razem z Krzysztofem Ibiszem poprowadzi koncert "Gramy dla Śląska", który wyemitowany zostanie w Telewizji Polsat w sobotę, 4 lipca 2020. 

Gramy dla Śląska - kiedy oglądać w Polsacie i kto wystąpi na koncercie? [TRANSMISJA]

Robert Korólczyk - wzrost, wiek, żona, syn, Instagram, życie prywatne

Artysta kabaretowy we wrześniu 2020 roku skończy 44 lata. Wiele osób szuka także informacji na temat wzrostu Roberta Korólczyka. Niestety w sieci nie znajdziemy szczegółów w tej kwestii. 

Żoną Roberta Korólczyka od 2009 roku jest Katarzyna Matusiak-Korólczyk. Para doczekała się syna, Macieja. 

Robert Korólczyk na Instagramie figuruje pod nazwą: robert_korolczyk. Obecnie obserwuje go ponad tysiąc osób.

RadioZET.pl