Zamknij

Robert Koszucki: wzrost, wiek, żona, Instagram - kim jest uczestnik Star Voice. Gwiazdy mają głos?

Karolina Piotrowska
28.02.2020 14:22
Robert Koszucki: wzrost, wiek, Instagram - kim jest uczestnik Star Voice. Gwiazdy mają głos?
fot. Artur Zawadzki/REPORTER / East News

Robert Koszucki to kolejny uczestnik nowego programu TVP2 "Star Voice. Gwiazdy mają głos". Brał również udział w 12. edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" czy też m.in. w konkursie Mister World. Poniżej zebraliśmy inne informacje na temat Roberta Koszuckiego, jego wzrost, wiek oraz szczegóły dotyczące kariery i informacje o życiu prywatnym.

Kim jest Robert Koszucki? Dzieci, mister, żona, wzrost, wiek, Instagram, kariera, życie prywatne oraz inne informacje na temat uczestnika "Star Voice. Gwiazdy mają głos" zebraliśmy w poniższym artykule.

Robert Koszucki w "Star Voice. Gwiazdy mają głos"

W 2020 roku Robert Koszucki weźmie udział w nowym programie TVP2 "Star Voice. Gwiazdy mają głos". Inni potwierdzeni uczestnicy to m.in.  Monika Pyrek, Jacek Lenartowicz, Marcin Urbaś,  Aleksandra Szwed, Beata Chmielowska-Olech, Tadeusz Chudecki.

W 12. edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" wystąpił m.in. właśnie Robert Koszucki. Oprócz niego w nagraniach wzięli udział także  Ewelina Ruckgaber, Emilia Komarnicka-Klynstra, Łukasz ZagrobelnyAdam Strycharczuk, Kasia Ptasińska i inni.

W opisie uczestnika na stronach programu TTBZ mogliśmy przeczytać:

  • Polski aktor teatralny i filmowy, Mister Poland 1997 i reprezentant Polski w konkursie Mister World 1998.
  • W 2002 zadebiutował na ekranie rolą Roberta Szwarca w serialu Telewizji POLSAT, "Samo życie". W latach 2003-2005 grał w serialu "Fala zbrodni". W latach 2007-2017 wcielał się w doktora Rafała Konicę w serialu "Na dobre i na złe".
  • Od 3 do 10 marca 2017 brał udział w programie " Taniec z Gwiazdami". Jego partnerką taneczną była Hanna Żudziewicz.

Star Voice. Gwiazdy mają głos - UCZESTNICY. Kto wystąpi w programie TVP?

Kim jest Robert Koszucki, ile ma lat i co o nim wiemy? [WZROST, WIEK, DZIECI, ŻONA]

Robert Koszucki ma 42 lata i 1,89 metra wzrostu. Urodził się 18 lipca 1977 roku w Krakowie. Występował w teatrach: Polskim we Wrocławiu (2002-03), K2 we Wrocławiu (2003), Le Madame w Warszawie (2005) i Jeleniogórskim im. C. K. Norwida (Scena Dramatyczna) w Jeleniej Górze (2005).

Żoną Roberta Koszuckiego jest Karolina Szykier-Koszucka. Mają córkę Leę, która urodziła się w 2005 roku.

Facebook i Instagram Roberta Koszuckiego

Robert Koszucki jest aktywny m.in. na Instagramie, gdzie można znaleźć go pod nickiem @robert.koszucki. Informuje tam swoich fanów m.in. o najbliższych spektaklach i o swojej aktywności zawodowej. Prowadzi również fanpage na Facebooku -  Robert Koszucki.

W programie "Star Voice. Gwiazdy mają głos" aktorzy, dziennikarze i sportowcy będą rywalizować o statuetkę Diamentowego Mikrofonu oraz nagrody o łącznej wartości 200 tys. zł., które przekażą na cele charytatywne. Premiera pierwszego odcinka została zaplanowana na 28 lutego. Show będzie można oglądać w każdy piątek o godzinie 20.35. W jury zasiądą: Helena Vondrackova, Majka Jeżowska oraz Mariusz Kałamaga.  Program poprowadzą aktorka Michalina Sosna, która brała udział w "Twoja twarz brzmi znajomo" oraz hokeista Mariusz Czerkawski.

RadioZET.pl/KP