Zamknij

"Rodzina Kennedych. Zmierzch legendy" - kiedy oglądać serial? [OBSADA, OPIS]

Redakcja
11.02.2019 12:45
"Rodzina Kennedych. Zmierzch legendy" - kiedy oglądać serial? [OBSADA, OPIS]
fot. Youtube/Veronique Laurent

"Rodzina Kennedych. Zmierzch legendy" to dwuczęściowy serial, który pokaże Telewizja Polska. Pierwszy odcinek będzie można oglądać już w połowie lutego. Miniprodukcja opowiadać będzie o wydarzeniach po zamachu na prezydenta Johna F. Kennedy'ego, który zginął w listopadzie 1963 roku. Szczegółowe informacje o serialu "Rodzina Kennedych. Zmierzch legendy" i obsadę zamieszczamy poniżej.

"Rodzina Kennedych. Zmierzch legendy" - kiedy oglądać serial w TVP? O której godzinie emisja? Kto zagra? O czym będzie miniprodukcja? Przedstawiamy obsadę i sprawdzamy szczegółowe informacje o serialu "Rodzina Kennedych. Zmierzch legendy".

"Rodzina Kennedych. Zmierzch legendy" - kiedy oglądać serial?

Informacji na temat tego, kiedy oglądać serial "Rodzina Kennedych. Zmierzch legendy" i o której godzinie, poszukuje wiele osób. Miniprodukcja będzie składać się z dwóch odcinków. Pierwszy z nich wyemitowany zostanie w piątek 15 lutego 2019 o godzinie 21:35 w TVP1. Drugi będzie można obejrzeć tydzień później, 22 lutego o tej samej porze.

Serial "Rodzina Kennedych. Zmierzch legendy" w TVP to ekranizacja książki amerykańskiego dziennikarza i biografa J. Randy'ego Taraborellego "After Camelot: A Personal History of the Kennedy Family - 1968 to the Present". 

Serial "Rodzina Kennedych. Zmierzch legendy" - obsada i opis. O czym jest?

Serial "Rodzina Kennedych. Zmierzch legendy" opowiadać będzie o wydarzeniach po zamachu na prezydenta Johna F. Kennedy'ego, który zginął w listopadzie 1963 roku. Fabuła skupi się głównie na życiu Jacqueline Kennedy, która była pierwszą damą.

Akcja serialu rozgrywać się będzie w Los Angeles w 1968 roku. Kiedy senator Robert Kennedy przemawia do swoich zwolenników, zostaje śmiertelnie postrzelony. Cała rodzina pogrąża się w żałobie. Ted Kennedy zaczyna zastanawiać się, czy aby na pewno powinien kontynuować swoją polityczną karierę. Z kolei Jackie Kennedy postanawia przedstawić swoim bliskim swojego narzeczonego Onassisa. 

W obsadzie "Rodzina Kennedych. Zmierzch legendy" wystąpią m.in. Katie Holmes (jako Jackie Kennedy), Matthew Perry (Robert Kennedy) oraz Alexander Siddig (Aristotelis Onasis).

RadioZET.pl/telemagazyn.pl/JW