Zamknij

Rodzina nuklearna to wyłącznie... - MILIONERZY: odpowiedź na pytanie za 75 tys. złotych

Karolina Piotrowska
11.07.2019 12:14
Rodzina nuklearna to wyłącznie... - MILIONERZY: odpowiedź na pytanie za 75 tys. złotych
fot. screen / player.pl

Rodzina nuklearna to wyłącznie...? Odpowiedź na pytanie z Milionerów oraz jej wyjaśnienie możecie znaleźć w poniższym artykule. Sprawdzamy także, czy uczestniczce programu udało się odpowiedzieć poprawnie na pytanie i wygrać 75 000 złotych.

Rodzina nuklearna to wyłącznie...? Poniżej znajdziecie odpowiedź na pytanie z "Milionerów" i jej wyjaśnienie, czyli co to jest rodzina nuklearna i który wariant wybrała uczestniczka program.

Zbyszek ukończył 15 lat i może być sądzony... - MILIONERZY: pytanie za pół miliona złotych

Rodzina nuklearna to wyłącznie...? [PYTANIE Z MILIONERÓW]

Prawidłowa odpowiedź na pytanie w "Milionerach", "Rodzina nuklearna to wyłącznie..." prawie od razu nasunęła się uczestniczce programu, która kontynuowała grę z poprzedniego odcinka. Na początku miała ona do wyboru tradycyjnie cztery warianty:

A. mieszkańcy Czarnobyla 

B. uranowce 

C. rodzice i dzieci 

D. dziadkowie, rodzice, dzieci

Uczestniczka postanowiła na spokojnie przeanalizować każdą z podanych opcji. Pierwszym jej skojarzeniem do rodziny nuklearnej było to, że jest to najmniejsza i najbliższa rodzina. Od razu odrzuciła odpowiedź B, czyli uranowce, a następnie odpowiedź A, czyli mieszkańcy Czarnobyla. Ostatecznie podjęła decyzję i wybrała odpowiedź C., czyli rodzice i dzieci.

MILIONERZY - Rodzina nuklearna to wyłącznie...? [ODPOWIEDŹ]

Prawidłowa odpowiedź na pytanie z "Milionerów", "Rodzina nuklearna to wyłącznie...", to C. Uczestniczka dzięki temu wygrała 75 tysięcy złotych i mogła kontynuować grę.

Rodzina nuklearna (ang. nuclear family), inaczej rodzina mała to rodzina dwupokoleniowa składająca się z rodziców (zwykle małżonków) i ich biologicznych dzieci.

Gdzie człowiek o tej samej masie będzie miał najmniejszy ciężar? [MILIONERZY]

Milionerzy to polski teleturniej prowadzony przez Huberta Urbańskiego i emitowany w telewizji TVN. Program oparty jest na brytyjskim formacie "Who Wants to Be a Millionaire?" Główną nagrodą w polskiej wersji programu jest milion złotych, która padła trzykrotnie w historii teleturnieju – w 662. odcinku z 28 marca 2010 roku (Krzysztof Wójcik), w 823. odcinku z 21 marca 2018 roku (Maria Romanek), oraz w 927. odcinku z 14 marca 2019 roku (Katarzyna Kant-Wysocka). Średnia oglądalność programu wynosi około 2,58 mln widzów.

RadioZET.pl/KP