Zamknij

Rodzinka.pl - kiedy koniec serialu i co się wydarzy w ostatnim odcinku 16. sezonu?

Jolanta Waligóra
21.02.2020 11:17
Rodzinka.pl - kiedy koniec serialu i co się wydarzy w ostatnim odcinku 15. sezonu?
fot. Youtube/TVP VOD

Koniec "Rodzinki.pl" - oficjalna informacja o zakończeniu emisji serialu pojawiła się w drugiej połowie stycznia 2020. Oznacza to, że po najnowszym 16. sezonie, który będzie można oglądać na wiosnę, nie zobaczymy więcej przygód rodziny Boskich. Szczegółowe informacje na temat tego, kiedy koniec "Rodzinki.pl" i co się wydarzy w ostatnim odcinku 16. sezonu, można znaleźć poniżej.

"Rodzinka.pl" - koniec serialu: kiedy ostatni odcinek 16. sezonu? O której godzinie oglądać i gdzie? Co się wydarzy w finałowym epizodzie? Co warto wiedzieć na ten temat? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje oraz sprawdzamy, kiedy koniec "Rodzinki.pl" i kiedy obejrzeć ostatni odcinek 16. sezonu.

Rodzinka.pl - kiedy koniec serialu i ostatni odcinek 16. sezonu?

W drugiej połowie stycznia 2020 roku pojawiła się oficjalna informacja o zakończeniu serialu "Rodzinka.pl". Telewizja Polska zdecydowała nie kontynuować tego formatu. Odtwórczyni głównej roli Małgorzata Kożuchowska opublikowała na Instagramie obszerny wpis, w którym zdradziła kulisy tej sytuacji.

Kochani! Mówi się, że nie ma przypadków, a nawet jeśli są, to nie są one przypadkowe. TVP poinformowała aktorów i ekipę o zakończeniu projektu pt. "Rodzinka.pl". Czas więc się pożegnać! Dzięki temu, że pokochaliście rodzinkę Boskich, przeżyłam tutaj piękne lata swojego aktorskiego życia, poznałam wspaniałych ludzi, doświadczyłam wielu wzruszeń, ale i zabawnych historii, które na zawsze pozostaną w mojej pamięci - napisała akorka.

W związku z tym wiele osób, a przede wszystkim fani serialu, zaczęli poszukiwać w sieci informacji na temat tego, kiedy koniec "Rodzinki.pl" i kiedy obejrzeć ostatni odcinek serialu. Otóż na wiosnę 2020 zaplanowana jest emisja 16. sezonu "Rodzinki.pl". Będzie to - jak już wspominaliśmy powyżej - ostatni sezon produkcji. 

Premierowy odcinek 16. sezonu "Rodzinki.pl" zobaczymy w niedzielę 1 marca o godzinie 16:20. Kolejne będą pokazywane co tydzień o tej samej porze. Nie wiadomo jeszcze, kiedy ostatni odcinek 16. sezonu "Rodzinki.pl".

Rodzinka.pl: To nie Małgorzata Kożuchowska miała być Natalią. Ujawniono pierwszy wybór

Koniec Rodzinki.pl - co się wydarzy w ostatnim odcinku serialu?

Fani serialu będą musieli uzbroić się w cierpliwość. Fabuła ostatniego odcinka 16. sezonu "Rodzinki.pl" jak na razie owiana jest tajemnicą. Jeśli tylko pojawią się jakiekolwiek informacje, zamieścimy je w tym artykule. Będziemy go aktualizować na bieżąco.

Rodzinka.pl: To już koniec serialu TVP. Małgorzata Kożuchowska potwierdza

Przypomnijmy, że "Rodzinka.pl" to polski serial komediowy w reżyserii Patricka Yoki, emitowany od 2 marca 2011 na antenie TVP2, oparty na kanadyjskim oryginale Les Parent.

Zagłosuj

Czy uważasz, że koniec "Rodzinki.pl" to dobry pomysł?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/JW