Zamknij

Rodzinka.pl, sezon 13 - kiedy nowe odcinki serialu? [PREMIERA, OBSADA]

Redakcja
07.09.2018 11:06
Rodzinka.pl, sezon 13 - kiedy nowe odcinki serialu? [PREMIERA, OBSADA]
fot. facebook.com/rodzinkapl/

Kiedy 13. sezon "Rodzinka.pl"? Premiera zapowiedziana jest na wrzesień 2018 roku. Oznacza to, że jeszcze w tym miesiącu będziemy mogli oglądać nowe przygody popularnej rodziny Boskich. Przedstawiamy obsadę i sprawdzamy, kiedy "Rodzinka.pl", 13. sezon emitowany będzie w TV, o której godzinie i gdzie oglądać serial online.

"Rodzinka.pl", 13. sezon - kiedy premiera nowych odcinków serialu? Kto znalazł się w obsadzie? Gdzie, kiedy i o której oglądać nowe perypetie rodziny Boskich?

"Rodzinka.pl", sezon 13 - kiedy nowe odcinki serialu? [PREMIERA]

Dla wszystkich fanów rodziny Boskich, którzy od dawna zastanawiają się, kiedy 13. sezon "Rodzinka.pl", mamy dobre wiadomości. Dokładna data emisji nowych epizodów jest już znana! Premiera sezonu 13 "Rodzinka.pl" zapowiedziana jest na piątek, 14 września. Pierwszy odcinek zatytułowany jest "Może by tak żetem?". 

koz

W obsadzie "Rodzinka.pl 13" ponownie znaleźli się: Tomasz Karolak (jako Ludwik Boski), Małgorzata Kożuchowska (Natalia Boska), Adam Zdrójkowski (Kuba Boski), Mateusz Pawłowski (Kacper Boski), Maciej Musiał (Tomek Boski), Jacek Braciak (Marek), Agata Kulesza (Maria), Olga Kalicka (Magda), Julia Wieniawa (Paula), Wiktoria Gąsiewska (Agata). W 13. sezonie zobaczymy także nowe twarze, m.in. zagra Krzysztof Dracz.

"Rodzinka.pl" 13. sezon - online i w TV. Kiedy, gdzie i o której oglądać?

13. sezon "Rodzinka.pl", jak już wspominaliśmy powyżej, będziemy mogli oglądać od piątku, 14 września. Premierowy odcinek wyemitowany zostanie tradycyjnie w TVP 2, o godzinie 21:40. Prawdopodobnie kolejne epizody będzie można oglądać w każdy piątek w Telewizji Polskiej o wspomnianej godzinie.

Z kolei sezon 13. "Rodzinka.pl" online dostępny będzie na stronie: vod.tvp.pl. 

To również może cię zainteresować:

RadioZET.pl/JW