Zamknij

Rojst 2. sezon - czy będzie i kiedy premiera nowych odcinków?

Redakcja
18.09.2018 15:54
Rojst 2. sezon - czy będzie i kiedy premiera nowych odcinków?
fot. VIPHOTO/EAST NEWS

Czy będzie 2. sezon "Rojst" i kiedy miałaby nastąpić jego premiera na Showmax? Wielu fanów serialu w reżyserii Jana Holoubka zastanawia się, czy mogą liczyć na kontynuację serii i nowe odcinki np. w przyszłym roku. Sprawdzamy najnowsze informacje na ten temat.

"Rojst" 2. sezon - czy powstanie i kiedy możemy spodziewać się premiery na Showmax? Sprawdzamy odpowiedzi na pytania, które nurtują internautów i fanów serialu "Rojst".

Czy będzie 2. sezon serialu "Rojst"?

W tej chwili w sieci nie ma jeszcze żadnych potwierdzonych informacji na temat tego, czy powstanie 2. sezon serialu "Rojst". Oczywiście istnieje szansa na powstanie kontynuacji serii, choć "Rojst" wydaje się być zamkniętą całością. Internauci jednak po ostatnim odcinku zadają sobie nadal wiele pytań - co dalej z małżeństwem Witolda, czy uda mu się uciec i wiele innych. 

Będziemy na bieżąco aktualizować ten artykuł, gdy tylko pojawią się jakiekolwiek informacje na temat 2. sezonu serialu "Rojst".

"Rojst" 2. sezon - kiedy premiera na Showmax?

Ponieważ nie ma jeszcze żadnych oficjalnych informacji, czy w ogóle powstanie 2. sezon serialu "Rojst", trudno mówić o potencjalnej dacie premiery. Jeśli nowe odcinki miałyby pojawić się na Showmax, nastąpi to prawdopodobnie dopiero pod koniec 2019 roku lub nawet dopiero w 2020 roku. W tej chwili pozostaje nam jedynie czekać na oficjalne komunikaty.

Przypomnijmy - "Rojst" miał swoją premierę 19 sierpnia 2018 na platformie internetowej Showmax. W opisie serialu możemy przeczytać, że: Miasteczkiem wstrząsa podwójne morderstwo. Gazeta „Kurier wieczorny" przekazuje sprawę dwóm dziennikarzom, Witoldowi Wanyczowi oraz Piotrowi Zarzyckiemu. W tym samym czasie Wanycz dowiaduje się o tajemniczym samobójstwie dwójki nastolatków. Dziennikarz rozpoczyna śledztwo na własną rękę. W rolach głównych występują Andrzej Seweryn i Dawid Ogrodnik.

RadioZET.pl/KP