Zamknij

Rojst - kiedy premiera nowego serialu na Showmax? [OBSADA, ZWIASTUN]

Redakcja
26.07.2018 10:21
Rojst - kiedy premiera nowego serialu na Showmax? [OBSADA, ZWIASTUN]
fot. screen z youtube/Showmax Polska

Premiera "Rojst" na Showmax została ogłoszona! W rolach głównych będziemy mogli oglądać m.in. Andrzeja Seweryna oraz Dawida Ogrodnika. Kto jeszcze znalazł się w obsadzie? Sprawdzamy, o czym będzie polski serial oraz przedstawiamy dokładną datę premiery i zwiastun.

Kiedy pierwszy odcinek nowego polskiego serialu "Rojst"? Premiera została ogłoszona! Pierwszy epizod na platformie Showmax będziemy mogli obejrzeć już w sierpniu. Przedstawiamy dokładną datę premiery, obsadę, zwiastun i sprawdzamy, o czym będzie polski serial.

» The Walking Dead sezon 9: kiedy nowe odcinki serialu? [DATA PREMIERY] «

Rojst - PREMIERA nowego serialu na Showmax [DATA]

Dobra informacja dla wszystkich osób, które chcą obejrzeć pierwszą polską produkcję dla platformy Showmax - "Rojst". Premiera serialu została oficjalnie ogłoszona. S01E01 "Rojst" będzie można oglądać od niedzieli, 19 sierpnia 2018 roku. 

Oficjalny opis serialu "Rojst" jest następujący: Lata 80. w Polsce – sam środek ponurego krajobrazu pomiędzy stanem wojennym a Okrągłym Stołem. W niedużym, zapomnianym mieście gdzieś na południowym zachodzie Polski, dochodzi do brutalnego podwójnego morderstwa: młodej prostytutki i miejscowego komunistycznego działacza. W tym samym czasie samobójstwo popełnia również para nastolatków. W miejscowej gazecie o morderstwie ma napisać Witold Wanycz (Andrzej Seweryn), doświadczony, nieco zgorzkniały dziennikarz. Jednocześnie w tej samej redakcji zatrudnia się młody redaktor: Piotr Zarzycki (Dawid Ogrodnik) – syn wysoko postawionego działacza partyjnego. Rozpoczyna na własny rachunek dziennikarskie śledztwo. Czym bardziej angażuje się w sprawę, tym głębiej grzęźnie w tytułowy rojst - bagno, z którego trudno się wydostać.

Zagłosuj

Planujesz oglądać nowy serial "Rojst"?

Liczba głosów:

Rojst na Showmax - obsada i ZWIASTUN serialu

Obsada "Rojst" jest imponująca. W serialu zobaczymy nie tylko wspomnianych powyżej Andrzeja Seweryna i Dawida Ogrodnika, ale także Piotra Fronczewskiego, Magdalenę Walach, Zofię Wichłacz czy Agnieszkę Żulewską. Reżyserem serialu jest Jan Holubek. Mimo że premiera zapowiedziana jest na 19 sierpnia, to już teraz można obejrzeć zwiastun "Rojst". Zapowiedź serialu znajdziecie poniżej.

RadioZET.pl/JW