Zamknij

Rolnik szuka żony 5 - FINAŁ. Kiedy, o której oglądać i co się wydarzy?

Redakcja
29.11.2018 15:27
Rolnik szuka żony 5 - FINAŁ. Kiedy, o której oglądać i co się wydarzy?
fot. facebook.com/rolnikszukazony

Kiedy finał "Rolnik szuka żony 5" i co się wydarzy? Od wydarzeń przedstawionych w poprzednim odcinku minęły dwa miesiące. W wielkim finale, który będzie można obejrzeć na początku grudnia, dowiemy się, które pary przez ten czas utrzymywały kontakt, a które zrozumiały, że do siebie nie pasują. Jedno jest pewne - finał "Rolnik szuka żony 5" nas zaskoczy!

"Rolnik szuka żony 5": FINAŁ. Kiedy wyemitowany zostanie ostatni odcinek 5. edycji programu? O której oglądać? Co się wydarzy? Sprawdzamy, co już wiadomo o wielkim finale.

Kiedy finał "Rolnik szuka żony 5"?

Finał "Rolnik szuka żony 5" wyemitowany zostanie w niedzielę, 2 grudnia. Ostatni odcinek programu będzie można oglądać o godzinie 21:15 w TVP 1.

Fani programu nie muszą jednak martwić się końcem 5. edycji. Jak podaje portal Wirtualne Media, nowa 6. edycja "Rolnik szuka żony" trafi na antenę TVP już jesienią 2019 roku. Zgłoszenia do programu można wysyłać do 28 lutego. Szczegółowe informacje zamieszczamy w poniższym linku.

» Rolnik szuka żony 6 - kiedy nowa edycja programu? Data, zgłoszenia, informacje «

"Rolnik szuka żony 5": FINAŁ. Co się wydarzy w ostatnim odcinku programu?

Finał "Rolnik szuka żony 5" z pewnością wywoła wiele emocji. Od wydarzeń przedstawionych w poprzednim odcinku minęły dwa miesiące. W wielkim finale dowiemy się, które pary przez ten czas utrzymywały kontakt, a które zrozumiały, że do siebie nie pasują. 

Choć ostatni odcinek "Rolnik szuka żony 5" wyemitowany zostanie dopiero w niedzielny wieczór, to już teraz pojawia się wiele spekulacji na temat tego, co się wydarzy w finale. W sieci zamieszczanych jest coraz więcej głosów, że Grzegorz i Dorota są tak bardzo szczęśliwą i zgraną parą, że w drodze jest już ich pierwsze dziecko! 

"Najlepsza para to Grzegorz i Dorota. Kibicuje im, oni powinni być na zawsze razem. Pasują do się jak w poprzedniej edycji x Grzegorz i Ania." - takie komentarze pojawiają się pod zapowiedzią finałowego odcinka.

Widzowie zastanawiają się także, jak po dwóch miesiącach wygląda związek Łukasza i Agaty. Co rolnikowi będzie miała do powiedzenia Paulina? Czy Marek porozmawia z Olą? Czy Marek i Małgosia nadal są w szczęśliwym związku? Co się wydarzy w finale "Rolnik szuka żony 5"? Tego dowiemy się już 2 grudnia!

» Jessica z "Rolnik szuka żony" - kim jest kandydatka? [NAZWISKO, INSTAGRAM] «

RadioZET.pl/JW