Zamknij

Rolnik szuka żony 5: kandydaci - uczestnicy i data premiery nowej edycji

Redakcja
28.03.2018 10:59
Rolnik szuka żony 5: kandydaci - uczestnicy i data premiery nowej edycji
fot. screen z youtube/TVP VOD

Premiera "Rolnik szuka żony 5" już niedługo! Mimo że regularnie program emitowany będzie dopiero od jesieni, to już na początku kwietnia będziemy mogli obejrzeć odcinek pilotażowy nowej edycji "Rolnik szuka żony". Jacy uczestnicy wystąpią w reality show tym razem? Przedstawiamy kandydatów i datę premiery "0" epizodu.

"Rolnik szuka żony 5": kandydaci - jacy uczestnicy i kiedy premiera nowej edycji? To pytanie, w związku ze zbliżającą się emisją odcinka pilotażowego, zadaje sobie wielu fanów programu. Poniżej znajdziecie najważniejsze informacje dotyczące nadchodzącej nowej edycji "Rolnik szuka żony".

"Rolnik szuka żony" to polski program rozrywkowy, który emitowany jest na kanale TVP 1. W reality show bierze udział kilku rolników (zarówno mężczyźni, jak i kobiety), którzy poprzez udział w programie pragną odnaleźć swoją drugą połówkę. Co ciekawe, w 2015 oraz 2017 roku "Rolnik szuka żony" zdobył Telekamery "Tele Tygodnia" w kategorii program rozrywkowy.

Rolnik szuka żony 5: kandydaci - uczestnicy nowej edycji

W odcinku pilotażowym w nowej edycji "Rolnik szuka żony" weźmie udział 10 kandydatów. Wśród uczestników jest 9 mężczyzn (Grzegorz, Andrzej, Łukasz, Krzysztof, Jan, Mariusz, Marek, Michał i Paweł) oraz jedna kobieta - Justyna. Rolnicy pochodzą w z województw: mazowieckiego, podlaskiego, lubelskiego, łódzkiego, małopolskiego, warmińsko-mazurskiego oraz z Pomorza Zachodniego i Wielkopolski. Wiele osób zastanawia się także, ile lat mają kandydaci "Rolnik szuka żony 5". Najstarszy z uczestników ma 63 lata, z kolei najmłodszy - 31 lat.

Więcej na temat kandydatów "Rolnik szuka żony 5" dowiemy się w odcinku pilotażowym, który odbędzie się już niebawem. Od emisji epizodu, przez następne kilka tygodni, bohaterowie będą czekać na listy od osób zainteresowanych spotkaniem z nimi. Pięć osób z dziesięciu, które będą cieszyć się największym zainteresowaniem, wystąpi w nowej edycji "Rolnik szuka żony".

Odcinek pilotażowy Rolnik szuka żony 5: kiedy i gdzie oglądać? [DATA PREMIERY]

Odcinek pilotażowy "Rolnik szuka żony 5" wyemitowany zostanie w Niedzielę Wielkanocną, 1 kwietnia o godzinie 21:10 w TVP 1. Epizod "0" będzie można obejrzeć także online na rolnikszukazony.vod.tvp.pl. Kolejne odcinki nowej edycji "Rolnik szuka żony" emitowane będą regularnie od jesieni.

RadioZET.pl/JW