Zamknij

Rolnik szuka żony 5 - kiedy nowy sezon i kto wystąpi? [EMISJA, UCZESTNICY]

Redakcja
08.08.2018 13:18
Rolnik szuka żony 5 - kiedy nowy sezon i kto wystąpi? [EMISJA, UCZESTNICY]
fot. Piotr Fotek/REPORTER/EASTNEWS

Kiedy "Rolnik szuka żony 5" i kto wystąpi w nowym sezonie? Data emisji 1. odcinka programu została ogłoszona. Nowe epizody będziemy mogli oglądać już na początku września. Przedstawiamy dokładny termin premiery i sprawdzamy, co już wiadomo o uczestnikach.

"Rolnik szuka żony 5" - kiedy nowy sezon i kto wystąpi? Poniżej znajdziecie najważniejsze informacje na temat kolejnej edycji programu, którego premiera przypada na początek września. 

» Drogi wolności - obsada i streszczenie nowego serialu TVP1. O czym jest? «

Kiedy "Rolnik szuka żony 5"? [DATA EMISJI]

Dla wszystkich miłośników tytułowego programu, którzy zastanawiają się, kiedy emisja "Rolnik szuka żony 5" mamy dobrą wiadomość. Data premiery nowego sezonu została ogłoszona. Pierwszy odcinek "Rolnik Szuka Żony 5" będzie można obejrzeć 2 września. Tradycyjnie kolejne epizody będą emitowane co tydzień, w każdą niedzielę o godzinie 21:15 w TVP 1. Dodatkowo nowe odcinki będzie można obejrzeć także w internecie. "Rolnik szuka żony 5" online dostępny będzie na stronie: vod.tvp.pl za darmo.

Zagłosuj

Będziesz oglądać "Rolnik szuka żony 5"?

Liczba głosów:

"Rolnik szuka żony" to polski program rozrywkowy, który emitowany jest na kanale TVP 1. W reality show bierze udział kilku rolników (zarówno mężczyźni, jak i kobiety), którzy poprzez udział w programie pragną odnaleźć swoją drugą połówkę. W 2015 oraz 2017 roku "Rolnik szuka żony" zdobył Telekamery "Tele Tygodnia" w kategorii program rozrywkowy.

"Rolnik szuka żony 5" - kto wystąpi? [UCZESTNICY]

W pilotażowym odcinku programu, którego emisja miała miejsce w Niedzielę Wielkanocną, poznaliśmy dziesięciu kandydatów. Od emisji epizodu, przez następne kilka tygodni, bohaterowie czekali na listy od osób zainteresowanych spotkaniem z nimi. Pięć osób z dziesięciu, które cieszyły się największym zainteresowaniem, wystąpią w "Rolnik szuka żony 5". Uczestników programu poznamy już we wrześniu. 

Przypominamy, że o udział w programie walczyli: Andrzej, Grzegorz, Jan, Krzysztof, Łukasz, Marek, Mariusz, Michał, Paweł oraz Justyna.

RadioZET.pl/JW