Zamknij

Rolnik szuka żony 6 - UCZESTNICY: kim są bohaterowie i kiedy premiera w 2019?

Jolanta Waligóra
23.04.2019 10:39
Rolnik szuka żony 6 - UCZESTNICY: kim są bohaterowie i kiedy premiera w 2019?
fot. Facebook.com/rolnikszukazony/

Uczestnicy 6. edycji "Rolnik szuka żony" i data premiery nowych odcinków programu to informacje, które budzą największe zainteresowanie wśród fanów reality-show. Mamy dobrą wiadomość - wszyscy bohaterowie programu są już znani. Kiedy "Rolnik szuka żony" w 2019 i kim są uczestnicy? Szczegóły można znaleźć poniżej.

"Rolnik szuka żony" 2019 - UCZESTNICY: kim są bohaterowie 6. edycji programu? Co o nich wiadomo? Ile mają lat i czym się zajmują na co dzień? Kiedy premiera nowych odcinków programu? Kto go poprowadzi? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania i sprawdzamy szczegółowe informacje o "Rolnik szuka żony 6".

Rolnik szuka żony 2019 - UCZESTNICY: kim są bohaterowie 6. edycji?

Uczestnicy "Rolnik szuka żony 6" niewątpliwie budzą najwięcej emocji wśród fanów programu. Mamy dobrą wiadomość - pełną listę bohaterów "Rolnik szuka żony" 2019 poznaliśmy w Poniedziałek Wielkanocny, 22 kwietnia, kiedy to wyemitowany został specjalny odcinek zerowy. To właśnie wtedy zaprezentowane zostały sylwetki 9 rolników szukających miłości. Od tego dnia widzowie, którzy będą chcieli poznać wybranego rolnika, mogą wysyłać listy do Telewizji Polskiej. 

Listę uczestników "Rolnik szuka żony 6" wraz z ich wiekiem i krótkim opisem można znaleźć poniżej:

  • Marek (57 lat) - samotnie mieszka w 24 hektarowym gospodarstwie, które sam założył i które rozwijał przez niemal 30 lat. Ma 169 centymetrów wzrostu, jest ojcem czwórki dorosłych dzieci i rozwodnikiem z 25-letnim stażem małżeńskim. 
  • Seweryn (28 lat) - z zawodu i wykształcenia jest rolnikiem, a od czasu tragicznej śmierci rodziców samotnie pracuje na 70-hektarowym gospodarstwie. Wiele lat grał w piłkę nożną w drugoligowej Polonii Słubice, jednak w 2012 r. – po śmieci ojca – zakończył karierę. Życiowych perturbacji nie przetrwał również jego 8 letni związek. Ma 177 centymetrów wzrostu.
  • Sebastian (37 lat) - ma piwne oczy, brązowe włosy i 170 centymetrów wzrostu i choć rolnictwo nie jest jego pierwszym wyborem, dziś nie wyobraża sobie życie poza gospodarstwem. Jest człowiekiem spokojnym, z dystansem podchodzącym do nowych znajomości, za to pracowitym, lojalnym i odpowiedzialnym.
  • Adrian (28 lat) - ma 175 centymetrów wzrostu, szeroki uśmiech na twarzy i wrodzony talent do tańca. W wolnych chwilach zajmuje się fotografią, jeździ na nartach i czyta gazety. Ma na koncie dwa poważne, kilkuletnie związki i kilka zauroczeń, lecz – jako romantyk – wciąż czeka na „tę jedyną” kobietę, która zdobyłaby go urodą i zatrzymała charakterem.
  • Waldemar (46 lat) - jest nie tylko gospodarzem na własnym, 20-hektarowym gospodarstwie, ale także organistą, lokalnym agentem ubezpieczeniowym i ojcem dwójki wspaniałych dzieci. Po 15 latach małżeństwa i 6 latach samotności Waldemar gotów jest na nowy związek z kimś wyjątkowym, kimś dla kogo jego serce zabiłoby mocniej. 
  • Sławomir (34 lata) - pomyślnie łączy pracę na roli z zawodem strażaka, posiada też uprawnienia pszczelarskie, interesuje się motoryzacją i hobbystycznie wędkuje. Ma 188 centymetrów wzrostu, jest mężczyzną cierpliwym i spokojnym, choć czasem ulega chwili.
  • Paweł (30 lat) - 185 cm wzrostu, ciemne blond włosy, niebieskie oczy. Adept sportów walki i zapalony wędkarz. Ojciec pięcioletniego syna, który jest dla niego najważniejszą osobą na świecie. Uważa się za mężczyznę pracowitego, wesołego, wytrwałego (chociaż – jak zaznacza – nie upartego) i przede wszystkim odpowiedzialnego. Rozwiedziony od 2,5 roku Paweł w poszukuje w programie kobiety samodzielnej, czułej i rodzinnej, z którą mógłby aktywnie spędzać czas czy wyjść do kina.
  • Jakub(42 lata) - wspólnie ze swoim ojcem – burmistrzem jednego z wielkopolskich miast – kieruje pracą na wielkiego, 250-hektarowego gospodarstwa. Jest mężczyzną wesołym, otwartym na nowe przeżycia i spokojnym, choć czasem pozwala ponieść się impulsom. Pomimo kilku poważniejszych związków pan Jakub wciąż nie ustaje w poszukiwaniu prawdziwej miłości.
  • Robert (23 lata) -  ma 174 centymetry wzrostu i kończy studia na uczelni rolniczej. W wolnych chwilach Robert gra na gitarze, pisze wiersze, słucha muzyki, czyta książki, biega i spotyka się ze znajomymi.

Dodatkowo na profilu "Rolnik szuka żony" pojawiło się nagranie, na którym prowadząca show Marta Manowska zaprasza widzów do oglądania kolejnej edycji programu. Dodatkowo pokazano urywki prezentujące uczestników "Rolnik szuka żony 6" przy pracy.

"Rolnik szuka żony": TVP pokazała uczestników 6. edycji. Widzowie: "Lepsze nić Big Brother" [WIDEO]

Rolnik szuka żony 6 - kiedy premiera programu w 2019?

Wiele osób szuka w sieci także informacji na temat tego, kiedy "Rolnik szuka żony" w 2019. Jak informuje portal Wirtualne Media, nowa edycja trafi na antenę TVP 1 tradycyjnie jesienią br.

Zagłosuj

Będziesz oglądać 6. edycję programu "Rolnik szuka żony"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/JW