Zamknij

Rolnik szuka żony 6 - kiedy nowa edycja programu? Data, zgłoszenia, informacje

Redakcja
28.01.2019 12:44
Rolnik szuka żony 6 - kiedy nowa edycja programu? Data, informacje
fot. Youtube/Rolnik szuka żony

Kiedy "Rolnik szuka żony 6"? Choć dokładna data premiery nowej edycji nie została jeszcze ogłoszona, to już wiadomo, w którym kwartale w nowym roku program wróci na antenę TVP 1. Kiedy będzie można oglądać kolejny sezon i kiedy poznamy kandydatów? Sprawdzamy, co już wiadomo o 6. edycji "Rolnik szuka żony".

"Rolnik szuka żony", sezon 6 - kiedy kolejna edycja programu TVP 1? Kiedy poznamy kandydatów? W jaki sposób można zgłosić się do programu? Sprawdzamy najważniejsze informacje o nowej edycji.

» Jessica z "Rolnik szuka żony" - kim jest kandydatka? [NAZWISKO, INSTAGRAM] «

Rolnik szuka żony 6 - kiedy nowa edycja programu?

Choć 5. sezon programu nie dobiegł jeszcze końca, to już wielu fanów produkcji szuka informacji na temat tego, kiedy "Rolnik szuka żony 6". Jak informuje portal Wirtualne Media, nowa edycja trafi na antenę TVP 1 jesienią 2019 roku.

» "Sanatorium miłości" - uczestnicy. Kiedy nowy program i o czym będzie? «

Z kolei odcinek zerowy 6. edycji "Rolnik szuka żony", w którym zostanie zaprezentowanych 10 uczestników, tradycyjnie będzie można obejrzeć w święta wielkanocne. Po emisji wspomnianego epizodu osoby, które będą chciały poznać wybranego rolnika, będą mogły wysłać list do Telewizji Polskiej.

Rolnik szuka żony, edycja 6 - jak się zgłosić do programu?

Jak wspominaliśmy powyżej, odcinek zerowy wyemitowany zostanie w święta wielkanocne. W związku z tym produkcja poszukuje uczestników 6. edycji "Rolnik szuka żony". Aby zgłosić się do programu, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, który znajduje się na stronie rolnikszukazony.vod.tvp.pl.

W programie mogą wziąć udział osoby pełnoletnie, niekarane, przeciwko którym nie toczy się postępowanie karne ani nie zostały postawione zarzuty. Uczestnik musi być osobą stanu wolnego i posiadać własne lub dzierżawione gospodarstwo rolne lub agroturystyczne lub być  producentem produktów rolnych, spożywczych i ogrodniczych lub też prowadzić gospodarstwo rolne wraz z najbliższą rodziną.

Zgłoszenia do 6. edycji "Rolnik szuka żony" należy wysłać do 28 lutego 2019 roku.

RadioZET.pl/JW