Zamknij

Rolnik szuka żony 7 - UCZESTNICY: kim są bohaterowie show TVP? Kiedy emisja w TV? [PREMIERA]

15.09.2020 11:00
Rolnik szuka żony 7 - UCZESTNICY: kim są bohaterowie show TVP? [PREMIERA 2020]
fot. materiały prasowe TVP/ Rolnik szuka żony

Uczestnicy 7. edycji "Rolnik szuka żony" są już znani. W tym sezonie programu TVP swojej drugiej połówki poszuka pięciu uczestników. Kiedy obejrzymy "Rolnik szuka żony" w TV? Kim są uczestnicy? Odpowiedź na te pytania znajdziecie poniżej.

Rolnik szuka żony 2020 - UCZESTNICY: kim są bohaterowie 7. edycji?

Uczestnicy "Rolnik szuka żony 7" zostali już przedstawieni na oficjalnej stronie internetowej programu. Widzowie, którzy będą chcieli poznać wybranego rolnika, mogą wysyłać listy do Telewizji Polskiej. 

Listę uczestników "Rolnik szuka żony 7" wraz z ich wiekiem i krótkim opisem można znaleźć poniżej:

W programie TVP bierze udział pięciu uczestników:

Dawid – 29 lat - SYLWETKA UCZESTNIKA -  Dawid ma 29 lat i mieszka i pracuje w województwie wielkopolskim. Mierzy 176 cm. Swoje gospodarstwo prowadzi wspólnie z rodzicami. Jego pasją są nowinki technologiczne, stara się cały czas modernizować gospodarstwo i jest naprawdę dumny z bycia rolnikiem.

Magdalena – 26 lat - SYLWETKA UCZESTNICZKI -  Magdalena to 26-letnia Wielkopolanka, która razem z rodzicami i bratem prowadzi gospodarstwo, w którym zajmują się uprawą zbóż, kukurydzy i ziemniaków. Pasją Magdaleny jest również kosmetologia, pracuje dodatkowo jako stylistka rzęs i paznokci.

Maciej – 31 lat - SYLWETKA UCZESTNIKA -  Maciej ma 31 lat i kończy doktorat z rolnictwa na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym. Mieszka w województwie wielkopolskim, gdzie razem z tatą prowadzą 60-hektarowe gospodarstwo, przekazywane z pokolenia na pokolenie.

Józef – 66 lat - SYLWETKA UCZESTNIKA -  Józef jest 66-letnim wdowcem z województwa lubelskiego. Rolnictwem zajął się dopiero na emeryturze, ma sad, samodzielnie szczepi i nasadza drzewa, ale jego największą pasją jest hodowla pszczół. Rolnictwo sprawia, że czuje się człowiekiem wolnym, często obserwuje ptaki, dzikie zwierzęta, a samo obcowanie z naturą daje mu niesamowitą radość.

Paweł – 38 lat - SYLWETKA UCZESTNIKA -  Paweł ma 38 lat i hoduje krowy szkockie. Pomysł na zajmowanie się tymi zwierzętami powstał, gdy uczestnik "Rolnika" przebywał w Danii. Jak zdradził, od tamtej pory zaczął zgłębiać wiedzę o tej rasie, wrócił do Polski i założył hodowlę.

Rolnik szuka żony 7 - kiedy emisja w TV? [2020]

Program "Rolnik szuka żony" jest emitowany w niedziele w TVP 1 o godz. 21. 

Powtórki odcinków programu będą emitowane co tydzień, w każdą sobotę, około godziny 16:00 w telewizyjnej "Jedynce".

RadioZET.pl/PAB