Zamknij

Rolnik szuka żony - dlaczego nie ma odcinka w niedzielę, 11.10 i kiedy kolejny?

06.10.2020 15:09
Rolnik szuka żony - dlaczego nie ma odcinka w niedzielę, 11.10 i kiedy kolejny?
fot. Artur Zawadzki/REPORTER / East News

Dlaczego nie ma nowego odcinka "Rolnik szuka żony" w niedzielę, 11 października? W tym tygodniu odcinek nie zostanie wyemitowane w telewizji TVP zgodnie z dotychczasowym harmonogramem. Wyjaśniamy, dlaczego i kiedy nastąpi emisja kolejnego odcinka.

Rolnik szuka żony - dlaczego nie ma odcinka w niedzielę, 11.10 i kiedy kolejny? Wyjaśniamy i sprawdzamy, kiedy będzie można obejrzeć nowe odcinki programu na żywo.

Rolnik szuka żony: Za tydzień nie zobaczymy nowego odcinka. Zmiana w emisji programu

Dlaczego nie ma odcinka "Rolnik szuka żony" 11.10?

W najbliższą niedzielę, 11 października zgodnie z harmonogramem w telewizji miał pojawić się kolejny odcinek programu "Rolnik szuka żony". Dlaczego emisja została przesunięta? Powodem jest transmisja meczu Reprezentacji Polski w piłce nożnej. Będzie to spotkanie 3. kolejki fazy grupowej. TVP wyemituje mecz Polska - Włochy.

Zobacz też: Rolnik szuka żony: uczestnicy poznali kandydatów. 66-letni Józef królem nietaktu!

"Rolnik szuka żony" - kiedy kolejny odcinek w telewizji?

Nowy odcinek programu "Rolnik szuka żony" pojawi się na antenie dokładnie tydzień później. Kolejny odcinek, czyli piąty z 7. sezonu będzie można obejrzeć w niedzielę, 18 października o godzinie 21.15 na TVP1.

Przypomnijmy, że "Rolnik szuka żony" to polski dokumentalny program rozrywkowy typu reality show emitowany od 21 maja 2014 na antenie TVP1, prowadzony przez Martę Manowską oparty na formacie "The Farmer Wants a Wife" na licencji Fremantle.

RadioZET.pl