Zamknij

"Rolnik szuka żony": świąteczny odcinek 2018 - kiedy, o której oglądać?

Redakcja
24.12.2018 08:46
"Rolnik szuka żony": świąteczny odcinek 2018 - kiedy, o której oglądać?
fot. Youtube/whistleblower

Kiedy świąteczny odcinek "Rolnik szuka żony" 2018? Dobra wiadomość dla wszystkich fanów programu, którzy stęsknili się za bohaterami show - pod koniec grudnia wyemitowane zostanie wydanie świąteczne "Rolnik szuka żony". Co się wydarzy i o której oglądać? Szczegółowe informacje poniżej.

"Rolnik szuka żony": odcinek świąteczny 2018 - kiedy będzie można oglądać w TVP 1? O której godzinie? Co się wydarzy? Sprawdzamy informacje o transmisji świątecznego odcinka "Rolnik szuka żony" w TV.

» Program TV na Święta 2018: koncerty kolęd, "Kevin sam w domu" i inne «

Kiedy odcinek świąteczny "Rolnik szuka żony" 2018?

Na świąteczny odcinek "Rolnik szuka żony" 2018 czekają wszyscy fani programu, którzy już zdążyli stęsknić się za bohaterami show. Choć stosunkowo niedawno odbył się finał, to już pod koniec grudnia wyemitowane zostanie wydanie świąteczne "Rolnik szuka żony" 2018. Epizod będzie można obejrzeć w Pierwszy Dzień Świąt, czyli we wtorek, 25 grudnia o godzinie 20:20 w TVP1.

» Koncert kolęd 2018: Polsat, TVP1, TVP2 - kto wystąpi, kiedy, o której oglądać? «

"Rolnik szuka żony": świąteczny odcinek 2018. Co się wydarzy?

W odcinku świątecznym "Rolnik szuka żony" 2018 uczestnicy programu opowiedzą, co u nich słychać. Nie zobaczymy tylko rolników z ostatniej 5. edycji show, ale również bohaterów pozostałych sezonów. W święta przekonamy się zatem, które pary zostały razem, a które zrozumiały, że do siebie nie pasują. Rolnicy tradycyjnie zasiądą przy świątecznym stole i opowiedzą, jak układa im się życie i jakie mają dalsze plany na przyszłość. Nie zabraknie także wspomnień i wspólnego śpiewania kolęd.

» "Kevin sam w domu" 2018 - kiedy w TV, o której i gdzie oglądać w święta? «

W świątecznym odcinku "Rolnik szuka żony" 2018 widzowie będą mogli zobaczyć m.in. Mikołaja z żoną Martą, Małgosię z Pawłem, Piotra i Kasię oraz Jana i Krzysztofa z 5. edycji. Spekuluje się też, że w wydaniu świątecznym zabrakło Marka. Jeśli rolnik nie pojawi się, będzie to pierwsza tego typu sytuacja w historii show. Program tradycyjnie poprowadzi Marta Manowska.

» Titanic w TV 2018 - kiedy, gdzie i o której godzinie oglądać w Święta? «

RadioZET.pl/JW