Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Justyna Dżbik
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

"Roma" - gdzie obejrzeć cały film ONLINE? O czym jest "Roma"? [NETFLIX]

25.02.2019 09:18

Gdzie obejrzeć film "Roma" online? Produkcja Alfonso Cuaróna znalazła się na liście nominowanych do Oscara 2019 aż w dziewięciu kategoriach, m.in. "najlepszy film", "najlepsza reżyseria" czy "najlepsze zdjęcia". Seanse kinowe filmu "Roma" to rzadkość, jednak produkcja dostępna jest od grudnia w internecie. Sprawdzamy, o czym jest "Roma" i gdzie obejrzeć film online.

"Roma" - gdzie obejrzeć film ONLINE? O czym jest "Roma"? [NETFLIX] fot. Youtube/Netflix

"Roma" Netflix - gdzie obejrzeć film "Roma" online? Czy produkcja jest dostępna w internecie za darmo? O czym jest film "Roma"? Odpowiadamy na zadawane pytania i przedstawiamy najważniejsze informacje.

"Roma" - gdzie obejrzeć cały film online? [NETFLIX]

Informacji na temat tego, gdzie obejrzeć film "Roma" online, w związku z ogłoszeniem nominacji do Oscarów 2019, poszukuje wiele osób, które nie widziały jeszcze produkcji Alfonso Cuaróna. Przypominamy, że film znalazł się na liście nominowanych aż w dziewięciu kategoriach, tj. film, film nieanglojęzyczny, reżyser, aktorka pierwszoplanowa, aktorka drugoplanowa, scenariusz oryginalny, montaż dźwięku, scenografia oraz zdjęcia. To właśnie ta produkcja może być największym zagrożeniem dla "Zimnej wojny" Pawlikowskiego.

Dla wszystkich osób, które nie widziały jeszcze filmu mamy dobrą wiadomość. Film "Roma" na Netflix można oglądać od grudnia 2018 roku. Oprócz wspomnianej platformy nie istnieje żadne inne legalne źródło w internecie.

» Ile kosztuje Netflix? CENA za rok, miesięcznie, na 2 osoby, na 1 osobę «

Film "Roma" - o czym jest? [ZWIASTUN, OBSADA]

Film "Roma" to wyrazisty i poruszający portret życia pewnej służącej w targanym rodzinnymi i politycznymi konfliktami Meksyku lat 70. XX wieku. Cleo pracuje jako służąca u pani Sofii. Kiedy od kobiety odchodzi mąż, a Cleo zachodzi w nieplanowaną ciążę, kobiety zbliżają się do siebie. Za reżyserię oraz scenariusz odpowiada Alfonso Cuarón.

W rolach głównych "Romy" możemy oglądać Marinę de Tavira oraz Yalitzę Aparicio. Ponadto w obsadzie m.in. Diego Cortina Autrey, Carlos Peralta, Marco Graf, Daniela Demesa, Nancy García, Veronica Garcia.

Zwiastun filmu "Roma" zamieszczamy poniżej.

RadioZET.pl/JW

Oceń