Zamknij

Romulus, mitologiczny założyciel Rzymu, nakazał porwanie...? [MILIONERZY]

14.07.2020 12:00
Romulus, mitologiczny założyciel Rzymu, nakazał porwanie... MILIONERZY
fot. Bartosz KRUPA / East News

Romulus, mitologiczny założyciel Rzymu, nakazał porwanie...? Odpowiedź na pytanie z Milionerów oraz jej wyjaśnienie zamieściliśmy w poniższym artykule. Sprawdzamy również, czy uczestniczka odpowiedziała poprawnie na pierwsze pytanie i wygrała 2 tys. złotych.

Romulus, mitologiczny założyciel Rzymu, nakazał porwanie...? Poniżej znajdziecie odpowiedź na pytanie z "Milionerów" i jej wyjaśnienie. Sprawdzamy również, którą odpowiedź ostatecznie wybrała uczestniczka i czy udało jej się wygrać 2 tys. złotych.

Romulus, mitologiczny założyciel Rzymu, nakazał porwanie...? [PYTANIE Z MILIONERÓW]

Odpowiedź na pytanie w "Milionerach""Romulus, mitologiczny założyciel Rzymu, nakazał porwanie...?" na początku nie była oczywista dla uczestniczki w programie. Miała ona do wyboru tradycyjnie cztery warianty:

A. wszystkich umów handlowych

B. młodych kobiet

C. koszuli Dejaniry

D. króla Sabinów

Uczestniczka nadal miała do wykorzystania 2 koła ratunkowe. Po krótkim przeanalizowaniu dostępnych odpowiedzi postanowiła jednak zaryzykować i ostatecznie zaznaczyła odpowiedź C.

Zanim sprawdzisz prawidłową odpowiedź na pytanie z Milionerów, możesz zagłosować na swój typ w sondzie.

QUIZ: Najłatwiejsze pytania z "Milionerów". Sprawdź, czy znasz odpowiedzi

MILIONERZY - Romulus, mitologiczny założyciel Rzymu, nakazał porwanie...? [ODPOWIEDŹ]

Prawidłowa odpowiedź na pytanie z "Milionerów""Romulus, mitologiczny założyciel Rzymu, nakazał porwanie...?", to B. Uczestniczka wygrała gwarantowany 1 tys. złotych i zakończyła grę.

Milionerzy to polski teleturniej prowadzony przez Huberta Urbańskiego i emitowany w telewizji TVN. Program oparty jest na brytyjskim formacie "Who Wants to Be a Millionaire?" Główną nagrodą w polskiej wersji programu jest milion złotych, która padła trzykrotnie w historii teleturnieju – w 662. odcinku z 28 marca 2010 roku (Krzysztof Wójcik), w 823. odcinku z 21 marca 2018 roku (Maria Romanek), oraz w 927. odcinku z 14 marca 2019 roku (Katarzyna Kant-Wysocka). Średnia oglądalność programu wynosi około 2,58 mln widzów.

RadioZET.pl