Zamknij

Rossmann 2018: promocja -55% na kosmetyki - do kiedy potrwa? [DATA]

Redakcja
19.10.2018 08:45
Rossmann 2018: promocja -55% na kosmetyki - do kiedy potrwa? [DATA]
fot. ARKADIUSZ ZIOLEK/East News

Do kiedy promocja w Rossmannie -55% na kosmetyki do makijażu? Wszystkie osoby, które jeszcze nie zdążyły skorzystać z atrakcyjnej obniżki, a chciałyby uzupełnić braki w swojej kosmetyczce, muszą się pospieszyć. Promocja w Rossmannie 2018 dobiega końca! Przedstawiamy dokładną datę zakończenia obniżek i sprawdzamy, jak z nich skorzystać.

Promocja w Rossmannie 2018: -55% na kosmetyki do makijażu - DO KIEDY potrwa? Kto może z niej skorzystać? Jak to zrobić? Jakie są zasady popularnej promocji? Najważniejsze informacje można znaleźć poniżej.

» Promocja Rossmann: KWIECIEŃ 2019 - od kiedy promocja 55%, na czym polega i co kupić? [ZASADY]

Promocja w Rossmannie 2018: -55% na kolorówki - do kiedy? [PAŹDZIERNIK]

Informacji na temat tego, do kiedy -55% na kosmetyki w Rossmannie, poszukuje wiele osób, które chciałyby uzupełnić braki w swojej kosmetyczce, a nie zdążyły jeszcze skorzystać z atrakcyjnych obniżek. Popularna promocja zakończy się 19 października. To właśnie w piątek po raz ostatni będziemy mogli kupić produkty do makijażu o ponad połowę taniej.

Przypominamy, że październikowa promocja w Rossmannie 2018 rozpoczęła się we wtorek, 9 października (dla najaktywniejszych klubowiczów - 29 września). Przez blisko dwa tygodnie można skorzystać z atrakcyjnych obniżek.

» Rossmann - promocja kwiecień 2019: co kupić na promocji 55% w Rossmannie?

Rossmann: -55% na kosmetyki - ZASADY promocji 2018

Z promocji -55% na kosmetyki do makijażu mogą skorzystać wszyscy członkowie Klubu Rossmann. Aby do niego dołączyć, należy pobrać na telefon aplikację Rossmann PL, a następnie założyć konto (jeśli już je mamy, wystarczy się zalogować). Później wybieramy program, do którego chcemy dołączyć, wypełniamy wymagane dane i zaznaczamy odpowiednie zgody. Poprzez kliknięcie przycisku "Dalej" kończymy rejestrację i zostajemy Klubowiczem.

Zasady promocji w Rossmannie -55% na kolorówki są proste. Wszystkie osoby, które chcą skorzystać z atrakcyjnej obniżki, muszą zakupić minimum 3 produkty objęte promocją. Należy pamiętać, że muszą to być trzy różne produkty. Rabat -55% nie łączy się z innymi promocjami. Z oferty promocyjnej można skorzystać maksymalnie trzy razy. Więcej szczegółowych informacji można znaleźć w linku poniżej.

» Promocja w Rossmannie 2018: -55% na kosmetyki - kiedy? [ZASADY, DATA] «

RadioZET.pl/JW