Zamknij

Rossmann 2019: promocja -55% na kosmetyki - do kiedy potrwa? [DATA]

Karolina Piotrowska
26.04.2019 15:50
Rossmann 2019: promocja -55% na kosmetyki - do kiedy potrwa? [DATA]
fot. Tomasz Kawka/East News

Do kiedy promocja w Rossmannie -55% na kosmetyki do makijażu? Wszystkie osoby, które jeszcze nie zdążyły skorzystać z atrakcyjnej obniżki, a chciałyby uzupełnić braki w swojej kosmetyczce, muszą się pospieszyć. Promocja w Rossmannie 2019 powoli dobiega końca. Przedstawiamy dokładną datę zakończenia obniżek i sprawdzamy, jak z nich skorzystać.

Promocja w Rossmannie 2019 - do kiedy trwa promocja -55% na kosmetyki do makijażu? Kto może z niej skorzystać? Jak to zrobić? Jakie są zasady popularnej promocji? Poniżej zebraliśmy najważniejsze informacje.

» Promocja 55% w Rossmannie - co obejmuje, jakie kosmetyki kupić taniej w kwietniu? [LISTA MAREK 2019]

Promocja w Rossmannie 2019: do kiedy -55% na kolorówki? [KWIECIEŃ]

Informacji na temat tego, do kiedy -55% na kosmetyki w Rossmannie poszukuje wiele osób, które chciałyby uzupełnić braki w swojej kosmetyczce, a nie zdążyły jeszcze skorzystać z atrakcyjnych obniżek. Popularna promocja zakończy się 30 kwietnia. To właśnie we wtorek po raz ostatni będziemy mogli kupić produkty do makijażu o ponad połowę taniej.

Przypominamy, że kwietniowa promocja w Rossmannie 2019 rozpoczęła się we wtorek, 16 kwietnia dla klientów VIP, a w piątek, 19 kwietnia dla wszystkich klientów. Przez blisko dwa tygodnie można skorzystać z atrakcyjnych obniżek. 

» Rossmann - promocja kwiecień 2019: co kupić na promocji 55% w Rossmannie?

Rossmann: -55% na kosmetyki - ZASADY promocji 2019

Z promocji -55% na kosmetyki do makijażu mogą skorzystać wszyscy członkowie Klubu Rossmann. Aby do niego dołączyć, należy pobrać na telefon aplikację Rossmann PL, a następnie założyć konto (jeśli już je mamy, wystarczy się zalogować). Później wybieramy program, do którego chcemy dołączyć, wypełniamy wymagane dane i zaznaczamy odpowiednie zgody. Poprzez kliknięcie przycisku "Dalej" kończymy rejestrację i w ten sposób zostajemy Klubowiczem.

Zasady promocji w Rossmannie -55% na kolorówki są proste. Wszystkie osoby, które chcą skorzystać z atrakcyjnej obniżki, muszą zakupić minimum 3 produkty objęte promocją. Należy pamiętać, że muszą to być trzy różne produkty. Rabat -55% nie łączy się z innymi promocjami. Z oferty promocyjnej można skorzystać maksymalnie trzy razy. Więcej szczegółowych informacji można znaleźć w linku poniżej.

» Promocja Rossmann: KWIECIEŃ 2019 - od kiedy promocja 55%, na czym polega i co kupić? [ZASADY]

RadioZET.pl/JW