Zamknij

Rossmann promocja 2+2 LUTY 2019 - od kiedy, na czym polega i co kupić? [ZASADY]

Redakcja
14.02.2019 10:10
Rossmann PROMOCJA 2+2 LUTY 2019 - od kiedy, na czym polega i co kupić? [ZASADY]
fot. Shutterstock

Promocja 2+2 w Rossmannie w lutym 2019 na Walentynki będzie dotyczyć produktów dla mężczyzn. Akcja na Walentynki o nazwie "IDEALNY PREZENT, OD CIEBIE DLA NIEGO" rozpoczęła się już 8 lutego i potrwa około 2 tygodnie. Poniżej zbieramy szczegółowe informacje na temat oferty, a także sprawdzamy, które produkty będzie można kupić taniej, ile dokładnie potrwa akcja promocyjna, kto może z niej skorzystać oraz na czym dokładnie będzie polegać.

Promocja Rossmann 2+2 - luty 2019: zasady i informacje o promocji. Na czym polega, co kupić taniej i od kiedy zaczyna obowiązywać nowa oferta drogerii? Sprawdzamy najważniejsze informacje na temat promocji w Rossmannie na Walentynki: jakie produkty kupić, od kiedy się zacznie i ile potrwa promocja, jakie są zasady i kto może skorzystać z oferty.

» Promocje na Walentynki 2019 - kody rabatowe, oferty, zniżki, restauracje

Rossmann - PROMOCJA 2+2 LUTY 2019: na czym polega i ile trwa?

Akcja promocyjna, która za każdym razem cieszy się ogromną popularnością wśród klientów, rozpocznie się w piątek, 8 lutego i potrwa aż do niedzieli, 17 lutego lub do wyczerpania zapasów.

Najnowsza styczniowa promocja w Rossmannie na Walentynki 2+2 gratis "IDEALNY PREZENT, OD CIEBIE DLA NIEGO" obejmie przede wszystkim produkty męskie, m.in. szampony, żele pod prysznic, pianki i żele do golenia i inne.

Kosmetyki i produkty spożywcze, które obejmuje promocja 2+2 w Rossmannie w lutym 2019 będą oznaczone specjalną etykietą, podobnie jak w przypadku poprzednich edycji. Pełną listę kosmetyków będzie można znaleźć w regulaminie akcji, który zostanie udostępniony na stronie internetowej drogerii Rossmann na kilka godzin przed rozpoczęciem się promocji 2+2 gratis.

» Walentynki 2019 - kiedy obchodzimy Święto Zakochanych? [DATA, HISTORIA]

Zasady promocji na Walentynki Rossmann 2+2 gratis - LUTY 2019

Promocja 2+2 w Rossmannie w lutym 2019 będzie obowiązywać zarówno online, jak i stacjonarnie w sklepach. Aby móc skorzystać z promocji 2+2 gratis w Rossmannie w styczniu 2019, trzeba wybrać 4 dowolne produkty, które biorą udział w akcji. Muszą one różnić się kodem kreskowym lub numerem katalogowym w e-sklepie. Dopiero gdy spełnimy wszystkie warunki promocji 2+2 w Rossmannie, zostanie nam naliczony rabat. Gratis otrzymamy 2 tańsze produkty. 

Aby skorzystać z skorzystać promocji 2+2 w Rossmannie w lutym 2019 na produkty męskie, należy być uczestnikiem Klubu Rossmann. Jeden Uczestnik Klubu Rossmann prawdopodobnie będzie mógł skorzystać z akcji "IDEALNY PREZENT, OD CIEBIE DLA NIEGO" wyłącznie jeden raz.

Podobnie jak w przypadku poprzednich edycji akcji, aby móc skorzystać z promocji 2+2 w Rossmannie na Walentynki przy kasie trzeba okazać zarejestrowaną kartę Klubu Rossmann. Karta dostępna jest w aplikacji mobilnej Klubu Rossmann oraz po zalogowaniu się na stronę internetową drogerii. Warto pamiętać, że tak jak w przypadku poprzednich akcji zgodnie z regulaminem produkty pełnowartościowe, zakupione w drogerii stacjonarnej w ramach promocji 2+2 w lutym 2019 nie podlegają zwrotom ani wymianie. Odstępując od umowy w przypadku zakupów w drogerii internetowej należy zwrócić cały zestaw. 

Więcej informacji na temat promocji 2+2 w Rossmannie w lutym 2019 będzie można znaleźć w regulaminie dostępnym na stronie internetowej drogerii.

» Walentynki 2019 - co robić w Warszawie, gdzie iść? [KINO, KONCERTY, TEATR]

RadioZET.pl/KP