Rossmann: promocja -55% na kosmetyki - od kiedy na wiosnę 2019? [ZASADY]

21.03.2019 10:57
xxx zet

Kiedy promocja w Rossmannie 2019 -55% na kosmetyki do makijażu? Na rozpoczęcie obniżek czeka wiele kobiet, które chciałyby uzupełnić braki w swojej kosmetyczce i nie tylko. Zazwyczaj Rossmann organizuje dwie podobne promocje w ciągu roku - jedną na wiosnę, drugą na jesieni. Sprawdzamy, co już wiadomo o dacie wystartowania długo wyczekiwanych obniżek i przedstawiamy prawdopodobne zasady promocji.

Rossmann: promocja -55% na kosmetyki - od kiedy na wiosnę 2019? [ZASADY] fot. Youtube/Rossmann Polska

Rossmann 2019: promocja -55% i -49% na kosmetyki do makijażu - kiedy startuje wiosenna obniżka? Czy jest już znana dokładna data rozpoczęcia promocji w Rossmannie -55%? Sprawdzamy, co już wiadomo na ten temat.

» Promocja Rossmann 2+2: MARZEC 2019 - na czym polega i co kupić? [ZASADY]

Rossmann: promocja -55% na kosmetyki - od kiedy na wiosnę 2019?

Wiele kobiet, które chciałyby uzupełnić braki w swojej kosmetyczce i nie tylko zastanawia się, kiedy promocja w Rossmannie -55% na kolorówki w 2019. Choć oficjalna data wystartowania obniżek nie jest jeszcze znana, to już pojawiają się pierwsze spekulacje na ten temat. Według nieoficjalnych informacji promocja w Rossmannie -55% i -49% dla klientów VIP ma rozpocząć się 16 kwietnia, natomiast dla wszystkich klientów - 19 kwietnia. Jest to jednak tylko prawdopodobny termin. Jeśli informacje te zostaną potwierdzone, zamieścimy je w tym artykule. Będziemy go aktualizować na bieżąco. 

Promocja w Rossmannie 2019: -55% na kolorówki - ZASADY. Jak skorzystać?

Nie wiadomo jeszcze, jakie będą zasady promocji w Rossmannie -55% na kolorówki na wiosnę 2019 roku. Bardzo możliwe, że będą przedstawiać się tak samo lub bardzo podobnie, jak w zeszłym roku. Wtedy też wszystkie osoby, które chciały skorzystać z atrakcyjnej obniżki, musiały zakupić minimum 3 produkty objęte promocją. Musiały to być trzy różne produkty, a rabat -55% w Rossmannie nie łączył się z innymi promocjami. Z oferty promocyjnej można było skorzystać maksymalnie trzy razy.

Produkty objęte obniżką -55% w Rossmannie podczas ostatniej promocji to m.in. podkłady, pomadki, błyszczyki, cienie do powiek, korektory pod oczy, eyelinery, kredki, lakiery, pudry, rozświetlacze, róże, bronzery, tusze do rzęs, konturówki.

» Rossmann promocja 2+2 MARZEC 2019 - od kiedy, na czym polega, co kupić? [ZASADY] «

RadioZET.pl/JW

Oceń