Zamknij

"Rozbite marzenia" - obsada, godzina emisji, zwiastun. O czym jest serial?

Redakcja
08.01.2019 10:53
"Rozbite marzenia" - obsada, godzina emisji, zwiastun. O czym jest serial?
fot. Youtube/TVP VOD

Serial "Rozbite marzenia" można oglądać od poniedziałku, 7 stycznia w Telewizji Polskiej. Nowa produkcja to historia odradzającej się po I Wojnie Światowej Europy, widziana z perspektywy autentycznych postaci. W rolę Poli Negri wcieli się Michalina Olszańska. Szczegółowe informacje o obsadzie serialu "Rozbite marzenia", godziny emisji oraz zwiastun, można znaleźć poniżej.

"Rozbite marzenia": serial - o której godzinie emisja w TVP 2? Kiedy powtórki? Kto gra? Kim są bohaterowie? O czym jest serial "Rozbite marzenia"? Obsada, zwiastun oraz inne informacje na temat nowej produkcji można znaleźć poniżej.

» "Sanatorium miłości": uczestnicy. Kiedy nowy program i o czym będzie? «

Serial "Rozbite marzenia" - obsada, godzina emisji, powtórki

Serial "Rozbite marzenia" można oglądać od poniedziałku, 7 stycznia 2019 roku. Nowa produkcja emitowana będzie w każdy poniedziałek o godzinie 21:55 w TVP 2. Powtórki serialu "Rozbite marzenia" będzie można oglądać w środy o 0:35. Z kolei w internecie produkcja ta dostępna będzie na stronie vod.tvp.pl. Serial liczyć będzie 8 odcinków.

W rolę Poli Negri wcieli się Michalina Olszańska. W obsadzie serialu "Rozbite marzenia" znaleźli się także m.in.: Małgorzata Zajączkowska, David Acton, Joel Basman, Gennaro Cannavacciuolo, Roxane Duran, Rebecka Hemse, Jan Krauter, Charlotte Merriam, Alexandre Nguyen, Solene Rigot, Pyotr Skvortsov, Robinson Stevenin i Natalia Witmer. 

"Rozbite marzenia" - o czym jest nowy serial? [ZWIASTUN]

Serial TVP "Rozbite marzenia. 1918-1939" to historia odradzającej się po I Wojnie Światowej Europy, widziana z perspektywy autentycznych postaci. Fabuła skupiać się będzie na losach wyjątkowych kobiet i mężczyzn z Polski, Francji, Wielkiej Brytanii, Austrii, Niemiec, Włoch i Szwecji, którzy starają się odnaleźć w nowym, powojennym świecie. Serial przedstawia losy bohaterów, którzy poprzez swoje wybory i przekonania zostają wciągnięci w konflikt dwóch najgroźniejszych XX-wiecznych ideologii: komunizmu i faszyzmu. Jedną z bohaterek serialu "Rozbite marzenia" jest aktorka, Pola Negri. 

Klimat tamtych czasów poznamy m.in. dzięki zapisanym w dziennikach wspomnieniom oraz fragmentom listów, telegramów oraz artykułów prasowych z epoki. Sceny fabularne osadzone są w kontekście wydarzeń historycznych i zostały wzbogacone unikatowymi materiałami archiwalnymi. 

Zwiastun serialu "Rozbite marzenia" zamieszczamy poniżej.

RadioZET.pl/vod.tvp.pl/JW