Zamknij

Roztańczony Narodowy 2018: artyści, bilety, program - kto wystąpi?

Redakcja
07.09.2018 15:50
Roztańczony Narodowy 2018: artyści
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EASTNEWS

Roztańczony Narodowy 2018 już we wrześniu w stolicy. Dla wszystkich miłośników disco polo mamy dobrą wiadomość - bilety na Roztańczony Narodowy 2018 są już w sprzedaży! Kto pojawi się na scenie w tym roku i jaki jest program największej imprezy disco polo w Polsce? Odpowiadamy na częste pytania zadawane przez internautów. 

Roztańczony Narodowy 2018: artyści, bilety, program - kto wystąpi? Przedstawiamy najważniejsze informacje dotyczące największej imprezy disco polo w Polsce.

Roztańczony PGE Narodowy 2018: data i miejsce imprezy

Kiedy i gdzie Roztańczony Narodowy 2018? W tym roku rusza już kolejna edycja najbardziej roztańczonej imprezy w Polsce. Na scenie, jak co roku, pojawią się największe gwiazdy disco polo, które biją wszelkie rekordy popularności. Roztańczony Narodowy 2018 odbędzie się 22 września, o godzinie 17:30. Miejsce imprezy to oczywiście Stadion Narodowy w Warszawie (aleja Poniatowskiego 1).

Roztańczony Narodowy 2018: artyści - kto wystąpi na scenie w stolicy?

Kto zaśpiewa na Stadionie Narodowym? Niestety nie wszyscy artyści Roztańczonego PGE są jeszcze znani. Jednak już teraz wiemy, że na scenie na pewno pojawią się Sławomir, czyli twórca hitu "Miłość w Zakopanem", zespół Boys oraz Akcent z ikoną polskiej muzyki Disco, Zenonem Martyniukiem. Jeśli tylko pojawią się informacje na temat kolejnych artystów, przedstawimy je w tym artykule.

Przypominamy, że w ubiegłym roku na scenie pojawili się tacy artyści, jak: Alvaro Soler, Monika Lewczuk, Akcent, Weekend, Boys, After Party, MIG, Extazy, Top Girls oraz Milano. Na Roztańczony PGE Narodowy 2017 przyszło ponad 50 tys. osób, a program na żywo, który emitowany był w Telewizji Polsat, oglądało blisko 3 mln widzów.

Bilety na Roztańczony PGE Narodowy 2018 - gdzie kupić?

Gdzie kupić i ile kosztują bilety na Roztańczony PGE Narodowy 2018? Wejściówkę na zbliżające się wydarzenie można zakupić na ebilet.pl. Jak czytamy na stronie, "kup wcześniej, zapłać mniej! Przypominamy, że ceny biletów na Roztańczony PGE Narodowy są dynamiczne". W sprzedaży, oprócz wejściówek indywidualnych, znajdziemy także pakiety rodzinne 3+1 na płytę. Dodatkowo dzieci do 5. roku życia mogą wejść bezpłatnie. Poniżej przedstawiamy cennik biletów na Roztańczony Narodowy 2018.

- Trybuny: od 39,00 do ok. 149,00 zł

- Płyta: od 69,00 do ok. 99,00 zł

- Biznes Klub: od 500 zł

RadioZET.pl/JW