Roztańczony Narodowy 2019 - gwiazdy, bilety, data. Kto wystąpi? [PROGRAM]

15.01.2019 11:06

Kto wystąpi na Roztańczonym Narodowym 2019? Choć muzyczne wydarzenie odbędzie się dopiero we wrześniu, to już teraz wielu fanów disco polo i nie tylko, szuka informacji na temat gwiazd imprezy. Usłyszymy m.in. Zenka Martyniuka z zespołem Akcent czy After Party. Szczegółowe informacje o biletach na Roztańczony Narodowy 2019 i gwiazdach oraz dacie, zamieszczamy poniżej.

Roztańczony Narodowy 2019 - gwiazdy, bilety, data. Kto wystąpi? [PROGRAM] fot. AGENCJA SE/East News

Roztańczony Narodowy 2019 - kto wystąpi na stadionie w Warszawie? Kiedy odbędzie się muzyczne wydarzenie? W jakiej cenie wejściówki? Odpowiadamy na pojawiające się pytania i sprawdzamy informacje o Roztańczonym Narodowym 2019 - bilety, gwiazdy, data.

Kiedy i gdzie Roztańczony Narodowy 2019? [DATA]

Roztańczony Narodowy 2019 odbędzie się w sobotę, 21 września br. Kolejna edycja roztańczonej imprezy, na której wystąpią największe gwiazdy disco polo, tradycyjnie będzie mieć miejsce na PGE Narodowym w Warszawie (Aleja Poniatowskiego 1). Początek koncertów zaplanowany jest na godzinę 17:30.

Roztańczony Narodowy 2019: GWIAZDY. Kto wystąpi na PGE Narodowym?

Choć muzyczne wydarzenie odbędzie się dopiero we wrześniu, to już teraz wielu fanów disco polo i nie tylko szuka informacji na temat gwiazd Roztańczonego Narodowego 2019. Kto wystąpi? Pełna lista artystów nie jest jeszcze znana, ale już pojawiają się pierwsze nazwiska. Wiadomo, że na PGE Narodowym w Warszawie wystąpią m.in.: Zenek Martyniuk z zespołem Akcent, Marcin Miller z zespołem Boys a także After Party, Extazy, Top Girls, News, Jorrgus, Miłypan. 

Jeśli pojawi się więcej informacji o artystach Roztańczonego Narodowego 2019, zamieścimy je w tym artykule. Będziemy go aktualizować na bieżąco.

Bilety na Roztańczony Narodowy 2019 - cena. Kiedy, gdzie i za ile kupić?

Bilety na Roztańczony Narodowy 2019 trafiły do sprzedaży w środę, 5 grudnia 2018 roku. Dla bardziej wymagających fanów, tak jak w zeszłym roku, dostępne będą bilety na loże VIP PGE Narodowego. Wejściówki można nabyć za pośrednictwem strony ebilet.pl.

Ceny biletów na Roztańczony Narodowy 2019 oscylują w granicach od 39 zł do nawet 500 zł za wejściówkę Biznes Klub. Ceny zależą od wybranego miejsca. Naturalnie im bliżej sceny, tym bilety będą droższe.

RadioZET.pl/JW

Oceń