Zamknij

Samuela Górska - kim jest prywatnie? [TOP MODEL, INSTAGRAM, WIEK, WZROST]

Karolina Piotrowska
11.03.2019 15:57
Samuela Górska - kim jest prywatnie? [TOP MODEL, INSTAGRAM, WIEK, WZROST]
fot. Instagram / sam_cosplay

Kim jest Samuela Górska? Dziewczyna w wieku 20 lat wzięła udział w programie "Top Model", a w tej chwili zajmuje się charakteryzacją. Swoje prace publikuje na Instagramie. Sprawdzamy informacje na jej temat.

Samuela Górska - kim jest? Wiek, wzrost, Top Model, Instagram - sprawdzamy najczęściej poszukiwane informacje na temat jednej z uczestniczek 4. edycji "Top Model".

Kim jest Samuela Górska prywatnie? [TOP MODEL, WIEK, WZROST]

Samuela Górska najbardziej może być kojarzona z programem "Top Model". Dziewczyna wystąpiła w 4. edycji show, jednak wycofała się jeszcze przed pierwszą sesją zdjęciową. W tej chwili Samuela Górska ma około 25 lat. W sieci nie znajdziemy zbyt wielu informacji na jej temat.

W Dniu Kobiet Kuba Wojewódzki opublikował na swoim koncie na Instagramie zdjęcie z Samuelą Górską. W sieci pojawiło się wiele spekulacji na ten temat, a także teorie, że może być ona nową dziewczyną gwiazdy TVN. Choć na zdjęciu prezentują się razem stylowo i elegancko, nie wiadomo, jaki charakter miało ich spotkanie. Być może była to randka, spotkanie koleżeńskie lub plan reklamowy.

» Kuba Wojewódzki ma nową dziewczynę? To gwiazda 4. edycji „Top Model”

Instagram - Samuela Górska i jej działalność w sieci

Modelka w tej chwili zajmuje się między innymi tworzeniem cosplay'ów, charakteryzacją i makijażem. Na Instagramie Samuela Górska najczęściej publikuje zdjęcia, na których przedstawia stworzone przez siebie charakteryzacje różnych znanych osób lub wymyślonych przez siebie postaci.

Samuela Górska na Instagramie używa nicku @sam_cosplay i pod tą nazwą można ją tam znaleźć. Ma także profil @samuela.gorska, na którym publikuje m.in. zdjęcia z różnych sesji zdjęciowych.

Oprócz Instagrama, Samuela Górska prowadzi też fanpage na Facebooku. Można ją tam znaleźć pod nazwą SAM COSPLAY.

Zagłosuj

Czy masz konto na Instagramie?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/KP