Zamknij

"Sanatorium Miłości 2" - CASTINGI. Jak, gdzie i do kiedy zgłosić się do programu?

Paweł Żurek
12.03.2019 12:11
Sanatorium Miłości 2 - CASTINGI 2018/19. Jak, gdzie i do kiedy zgłosić się do programu?
fot. screen Youtube

Castingi do "Sanatorium Miłości 2" już trwają! Nowa edycja reality show zaplanowana jest na przyszły rok, jednak swój akces do programu trzeba zgłosić już teraz. Sprawdźcie najpotrzebniejsze informacje na temat castingów do "Sanatorium Miłości 2". Zobaczcie jak, gdzie i do kiedy zgłosić się do programu. 

"Sanatorium Miłości 2": CASTINGI do programu. Jak i gdzie się zgłosić? Do kiedy można wysyłać zgłoszenia? Kto może wziąć udział w reality show TVP? Odpowiadamy na najważniejsze pytania dotyczące "Sanatorium Miłości 2"

>> "Sanatorium miłości": kiedy będzie 2. sezon? Kto w nim wystąpi? [DATA PREMIERY, UCZESTNICY]

Sanatorium Miłości 2”: castingi. Jak zgłosić się do programu?

Póki co TVP nie podała wielu informacji na temat castingów do „Sanatorium Miłości 2". Na stronie telewizji przeczytamy jedynie, że seniorzy, którzy chcą wziąć udział kolejnej edycji programu, mogą wysłać zgłoszenie zawierające zdjęcie, krótki opis swojej osoby oraz numer telefonu na adres: sanatoriummilosci@tvp.pl. 

>> Pierwsze oświadczyny w „Sanatorium miłości”

Casting do "Sanatorium Miłości 2" - do kiedy trwa?

Póki co nie wiadomo do kiedy potrwają castingi do "Sanatorium Miłości 2". Gdy TVP poda już tę informację, zamieścimy ją w tym artykule. Będziemy go aktualizować na bieżąco.

"Sanatorium miłości": co to jest?

"Sanatorium miłości" to reality show, w którym dwanaście osób spotka się w jednym z polskich sanatoriów. Tam, przez trzy tygodnie, mają się poznać i przeżyć nowe przygody. 

>> Tak wyglądała kiedyś Marta Manowska. Prowadząca "Sanatorium miłości" nie zawsze była blondynką

Drugi sezon "Sanatorium miłości": kiedy będzie? [DATA PREMIERY]

Drugi sezon "Sanatorium miłości" może zostać wyemitowany zimą 2020 roku – dowiedzieli się dziennikarze portalu Wirtualne Media. Tę informację zdradził im prezes TVP Jacek Kurski.

- Zamierzamy kontynuować ten format. W podobnych programach - typu reality show - musi być okres oczekiwania. To samo dotyczy „Rolnik szuka żony” – dodał Jacek Kurski, prezes Telewizji Polskiej.

>> "Sanatorium miłości" sezon 2: ruszają castingi. Jak się zgłosić?

RadioZET.pl/TVP/PZ