Zamknij

Sanatorium Miłości 2 - UCZESTNICY: kto bierze udział w nowej edycji programu?

Karolina Piotrowska
12.01.2020 18:33
Sanatorium Miłości 2 - UCZESTNICY: kto bierze udział w nowej edycji programu?
fot. Facebook / Sanatorium Miłości TVP

Widzowie TVP1 mogli poznać już wszystkich uczestników Sanatorium Miłości 2. W programie występuje łącznie 12 osób: 6 kobiet i 6 mężczyzn. Sprawdzamy, kto dokładnie pojawi się w nowej 2. edycji show i szczegółowe informacje na temat listy uczestników Sanatorium Miłości 2020.

Sanatorium Miłości 2 - UCZESTNICY: kto bierze udział w nowej edycji programu? Ile lat mają uczestnicy Sanatorium Miłości 2020? Poniżej zebraliśmy najważniejsze informacje o programie TVP1, jakie są zasady przyjmowania osób do Sanatorium Miłości, uczestnicy, którzy biorą udział w nowej edycji i inne szczegóły.

Sanatorium Miłości 2 - UCZESTNICY nowej edycji programu

Od stycznia 2020 roku fani programu Sanatorium Miłości mogą oglądać już 2. edycję reality show. Emisja odcinków odbywa się w każdą niedzielę po godzinie 21.00 w telewizji TVP1. Po raz kolejny widzowie będą mogli poznać historie 12 uczestników, a także śledzić ich zmagania podczas zadań. Kuracjusze oprócz tego będą brać udział w różnych aktywnościach i korzystać z atrakcji przygotowanych przez twórców programu. Poniżej publikujemy listę wszystkich uczestników Sanatorium Miłości 2.

Uczestnicy - Sanatorium Miłości 2:

Więcej informacji o każdym z uczestników Sanatorium Miłości można przeczytać po kliknięciu w jego imię.

Kto bierze udział w nowej edycji Sanatorium Miłości? [UCZESTNICY, ZASADY]

W programie bierze udział łącznie 12 osób: 6 kobiet i 6 mężczyzn w wieku powyżej 60 lat. Uczestnicy Sanatorium Miłości przez trzy tygodnie poznają się i wspólnie biorą udział w różnego rodzaju aktywnościach w sanatorium "Równica" w Ustroniu. Co tydzień na koniec odcinka odbywać się będzie dodatkowo tajne głosowanie na Kuracjusza Odcinka. Na koniec programu wyłonieni zostaną Król i Królowa Turnusu.

Oficjalny opis programu Sanatorium Miłości brzmi:

"Do sanatorium przyjeżdża dwanaście samotnych, pochodzących z różnych zakątków Polski osób. Sześć kobiet i sześciu mężczyzn połączy pobyt w malowniczo położonym sanatorium Równica w Ustroniu. Bohaterowie programu uczestniczą w rozmaitych aktywnościach fizycznych, wycieczkach oraz szczerych rozmowach z gospodynią programu. Na wszystkich czekają emocjonujące atrakcje, podnoszące kondycję fizyczną zabiegi oraz ekscytujące przygody. Podczas całego turnusu, dwunastką seniorów opiekuje się Marta Manowska, uwielbiana przez widzów prowadząca również hit Jedynki - "Rolnik szuka żony".
Każdy z bohaterów otworzy nowy rozdział swojego życia. Przed nimi turnus pełen ekscytujących przeżyć, który niewykluczone, że na zawsze zmieni ich dotychczasową rzeczywistość. Nawiązane zostaną piękne przyjaźnie, a może zrodzą się uczucia? Wśród uczestników nie brakuje otwartych pytań, obaw i oczekiwań..."

Marta Manowska - wiek, wzrost, partner, Instagram. Kim jest prowadząca "Sanatorium miłości"?

RadioZET.pl/KP