Zamknij

"Sanatorium miłości": kiedy będzie 2. sezon? Kto w nim wystąpi? [DATA PREMIERY, UCZESTNICY]

Redakcja
21.02.2019 13:10
"Sanatorium miłości" będzie miało 2 sezon?
fot. Mateusz Grochocki/ East News

"Sanatorium miłości": czy będzie 2. sezon programu? Już wiadomo, że najprawdopodobniej tak. Prezes TVP ogłosił, że zostanie nakręcona druga odsłona reality show. Sprawdzamy kiedy w telewizji będzie można obejrzeć 2. sezon "Sanatorium miłości", a także kto w nim wystąpi.

"Sanatorium miłości": kiedy będzie drugi sezon? Pojawiają się już pierwsze pytania o 2. sezon teleturnieju TVP – "Sanatorium Miłości". W artykule znajdziecie odpowiedzi na wątpliwości dotyczące reality show. Kto w nim wystąpi? Kiedy będzie można obejrzeć drugi sezon "Sanatorium miłości"? Dowiecie się tego z artykułu.

>> "Sanatorium miłości" - uczestnicy. O czym jest nowy program TVP?

Drugi sezon "Sanatorium miłości": kiedy będzie? [DATA PREMIERY]

Drugi sezon "Sanatorium miłości" może zostać wyemitowany za rok – dowiedziały się Wirtualne Media. Tę informację zdradził portalowi prezes TVP Jacek Kurski.

- Zamierzamy kontynuować ten format, będziemy go realizować co roku zimą. W formatach typu reality musi być okres oczekiwania i stęsknienie widza. To samo dotyczy „Rolnik szuka żony” – dodał Jacek Kurski, prezes Telewizji Polskiej.

>> "Sanatorium miłości" - kiedy emisja w telewizji i kiedy oglądać powtórki

Kto będzie w 2. sezonie "Sanatorium miłości"? [UCZESTNICY]

Póki co, jest za wcześnie by odpowiedzieć kto weźmie udział w "Sanatorium miłości 2". Nazwiska uczestników na razie nie są znane. Gdy tylko producenci teleturnieju ogłoszą kto w nim wystąpi podamy tę informację w artykule. 

"Sanatorium miłości": co to jest?

"Sanatorium miłości" to reality show, w którym dwanaście osób spotka się w jednym z polskich sanatoriów. Tam, przez trzy tygodnie, mają się poznać i przeżyć nowe przygody. Na planie "Sanatorium miłości" powstaną też nowe związki i przyjaźnie. 

RadioZET.pl/PZ