Zamknij

"Sanatorium miłości" - kiedy emisja w telewizji i kiedy oglądać powtórki?

Redakcja
04.02.2019 10:14
"Sanatorium miłości" - kiedy emisja w telewizji i kiedy oglądać powtórki?
fot. Youtube/TVP VOD

Kiedy powtórki "Sanatorium miłości" i kiedy emisja programu w telewizji to informacje, których wraz z pojawieniem się nowego reality-show w TVP, poszukuje wielu widzów. Dwanaście uczestników-emerytów spotyka się w sanatorium, gdzie przez trzy tygodnie mają się poznać i przeżyć nowe przygody, związane również ze sferą uczuć. Kiedy emisja w telewizji "Sanatorium miłości" i kiedy powtórki programu? Szczegółowe informacje poniżej.

"Sanatorium miłości" - kiedy w telewizji i o której godzinie emisja programu TVP? Kiedy powtórki "Sanatorium miłości"? Odpowiadamy na pojawiające się pytania i sprawdzamy szczegółowe informacje o transmisji programu.

"Sanatorium miłości" - kiedy w telewizji? [GODZINY EMISJI]

Kiedy emisja "Sanatorium miłości" w telewizji? Premierowy epizod nowego programu wyemitowany został 20 stycznia. Kolejne odcinki "Sanatorium miłości" w TVP można oglądać co niedzielę, o godzinie 21:15. Nowe reality-show liczyć ma 10 epizodów. Ostatni odcinek programu wyemitowany zostanie 24 marca. 

"Sanatorium miłości" ma przełamać stereotyp myślenia o osobach na emeryturze. Dwanaście osób spotkało się w sanatorium Równica w Ustroniu, leżącym w paśmie górskim Beskidu Śląskiego, gdzie przez trzy tygodnie mają się poznać i przeżyć nowe przygody, związane również ze sferą uczuć. Nowy program TVP "Sanatorium miłości" ma przede wszystkim pokazać problem dyskryminowania osób starszych i - jak podaje nadawca - "pokazać jesień życia w barwny i ciepły sposób, podkreślając wartość oraz godność człowieka bez względu na jego wiek". Program prowadzi, dobrze znana widzom TVP z programu "Rolnik szuka żony", Marta Manowska.

» "Sanatorium miłości" - uczestnicy. O czym jest nowy program TVP? «

Powtórki "Sanatorium miłości" - kiedy oglądać powtórki programu?

Informacji na temat tego, kiedy powtórki "Sanatorium miłości" w TVP szuka wielu fanów programu, którym nie udało obejrzeć się ostatniego odcinka. Powtórki "Sanatorium miłości" emitowane są z poniedziałku na wtorek w różnych godzinach, ale zawsze po północy (29.01 o 01:15, 5.02 o 00:45, 12.02 o 00:30). Ponadto powtórki można oglądać także w soboty o 14:55 w TVP.

Program dostępny jest także online. "Sanatorium miłości" można obejrzeć w internecie na stronie vod.tvp.pl.

RadioZET.pl/JW