Zamknij

"Sanatorium miłości" - uczestnicy. O czym jest nowy program TVP?

Redakcja
28.01.2019 12:46
"Sanatorium miłości" - uczestnicy. Kiedy nowy program i o czym będzie?
fot. PIOTR FOTEK/REPORTER/EASTNEWS

"Sanatorium miłości" to nowy program, który można oglądać od drugiej połowy stycznia w TVP. W roli prowadzącej mamy okazję zobaczyć Martę Manowską, znaną już dobrze widzom Telewizji Polskiej z "Rolnik szuka żony". O czym jest nowe show? Informacje o uczestnikach "Sanatorium miłości" i premierze, zamieszczamy poniżej.

"Sanatorium miłości" - kiedy nowy program TVP? O czym będzie? Kto poprowadzi? Sprawdzamy szczegółowe informacje, odpowiadamy na pojawiające się pytania i przedstawiamy uczestników "Sanatorium miłości".

» Rozbite marzenia" - obsada, godzina emisji, zwiastun. O czym jest serial? «

Kiedy "Sanatorium miłości" i o czym będzie nowy program?

Od kiedy "Sanatorium miłości" w telewizji? Nowy program będzie można oglądać od niedzieli, 20 stycznia. To właśnie wtedy wyemitowany zostanie pierwszy odcinek show. Premiera odbędzie się o 21:15 w TVP 1. Kolejne epizody będzie można oglądać w każdą niedzielę o wspomnianej porze. Nowy program "Sanatorium miłości" ma liczyć 10 odcinków, a jego emisja potrwa od stycznia do marca 2019 roku.  

» "Sanatorium miłości" - kiedy emisja w telewizji i kiedy oglądać powtórki? «

"Sanatorium miłości" ma przełamać stereotyp myślenia o osobach na emeryturze. Dwanaście osób spotka się w sanatorium Równica w Ustroniu, leżącym w paśmie górskim Beskidu Śląskiego, gdzie przez trzy tygodnie mają się poznać i przeżyć nowe przygody, związane również ze sferą uczuć. Nowy program TVP "Sanatorium miłości" ma przede wszystkim pokazać problem dyskryminowania osób starszych i - jak podaje nadawca - "pokazać jesień życia w barwny i ciepły sposób, podkreślając wartość oraz godność człowieka bez względu na jego wiek".

"Sanatorium miłości" - uczestnicy. Kto wystąpi w programie TVP? 

Uczestnicy "Sanatorium miłości" są już znani. W programie weźmie udział 12 osób powyżej 60. roku życia - 6 kobiet: Janina, Joanna, Małgorzata, Teresa, Walentyna, Wiesława oraz 6 mężczyzn - Cezary (Cezary Mocek nie żyje - przeczytaj więcej), Krzysztof, Lesław, Marek i dwóch Ryszardów. W roli prowadzącej "Sanatorium miłości" zobaczymy Martę Manowską, znaną już dobrze widzom Telewizji Polskiej z "Rolnik szuka żony".

» Rolnik szuka żony 6 - kiedy nowa edycja programu? Data, zgłoszenia, informacje «

Na początku każdy zostanie przydzielony do dwuosobowego pokoju, a tym samym otworzy nowy rozdział swojego życia. Być może będzie to początek pięknej przyjaźni, a może głębszego uczucia. Przed nimi turnus pełen podnoszących kondycję zabiegów, zaskakujących atrakcji oraz ekscytujących przeżyć, który niewykluczone, że na zawsze zmieni ich dotychczasową rzeczywistość. W programie nie zabraknie również tematyki obyczajowej, zagadnień zdrowotnych, poradnikowych oraz edukacyjnych.

RadioZET.pl/JW