Zamknij

Sandra Kubicka - kim jest uczestniczka "Tańca z Gwiazdami"? [WIEK, WZROST, CHŁOPAK, INSTA]

Jolanta Waligóra
13.09.2019 14:15
Sandra Kubicka: waga, wiek, soki, chłopak, Insta - kim jest?
fot. Kamil Piklikiewicz/EASTNEWS

Sandra Kubicka jest uczestniczką 10. edycji "Tańca z Gwiazdami". Modelka jest znana przede wszystkim za oceanem, gdzie na co dzień mieszka i pracuje. Na swoim koncie ma m.in. sesje w prestiżowych magazynach. Teraz w show zaprezentuje swoje umiejętności taneczne. Szczegółowe informacje o karierze i życiu prywatnym Sandry Kubickiej można znaleźć poniżej.

Kim jest Sandra Kubicka? Wzrost, wiek, Instagram, Kaio, chłopak, soki, choroba, życie prywatne, kariera, osiągnięcia oraz inne informacje na temat uczestniczki 10. edycji "Tańca z Gwiazdami", można znaleźć w tym artykule.

Sandra Kubicka - Taniec z Gwiazdami: kim jest uczestniczka?

Sandra Kubicka to polska modelka, która obecnie mieszka w Stanach Zjednoczonych. Kubicka przeprowadziła się z rodziną do USA w 2008 roku. Karierę modelki rozpoczęła bardzo wcześnie, zaledwie w wieku 13 lat. Wtedy to została namówiona przez mamę do wzięcia udziału w konkursie, w którym nagrodą główną był kontrakt z agencją modelek. Sandra Kubicka znalazła się w finale, jednak została zdyskwalifikowana, po tym, jak odmówiła występu w dziedzinie prezentacji dowolnego talentu. Mimo tego zrobiła na wszystkich duże wrażenie i zaledwie po kilku tygodniach organizatorzy konkursu zaproponowali jej kontrakt z agencją Next Model Management.

Modelka pracowała m.in. dla Delia, Nordstrom, Bonprix oraz Alexia. Ponadto możemy kojarzyć ją również z udziału w kilku teledyskach - u Austina Mahone, Romeo Santosa czy Johnny'ego Reida. Sesje z udziałem Sandry Kubickiej publikowały m.in. takie czasopisma, jak Playboy, Cosmopolitan, Glamour, Fashion Magazine, InStyle. Dodatkowo "Maxim" umieściło ją na liście stu najseksowniejszych nazwisk Ameryki. Jest także drugą polską modelką, po Joannie Krupie, której sesję opublikował magazyn Treats!. Modelka w Polsce reprezentowana jest przez agencję Avant Managament.

Taniec z Gwiazdami 2019 - PARY. Kto z kim zatańczy w 10. edycji? [UCZESTNICY]

Sandra Kubicka w "Tańcu z Gwiazdami 10" rywalizować będzie m.in. z Barbarą Kurdej-Szatan, Adamem Małczykiem, Magdą Beredą, Reni Jusis czy Joanną "Rudą" Lazer.

Taniec z Gwiazdami 10 - UCZESTNICY. Kto wystąpi i kiedy premiera 10. edycji?

Sandra Kubicka - wzrost, wiek, chłopak, choroba, soki, życie prywatne

Modelka urodziła się 22 stycznia 1995 roku w Łodzi, a więc w tym roku skończyła 24 lata. Wiele osób szuka także informacji na temat wzrostu Sandry Kubickiej. Kobieta - jak na modelkę - jest dosyć niska i mierzy około 175 centymetrów.

Od jakiegoś czasu modelka promuje także swój autorski sok - "Wonder Woman", składający się z samych warzyw. Sok Sandry Kubickiej można nabyć za pośrednictwem strony sklep.thecoldpressedjuices.com.pl/wonder-woman. 

Na początku 2019 roku uczestniczka "Tańca z Gwiazdami" opowiedziała także o swojej chorobie. Sandra Kubicka cierpi na zespół policystycznych jajników, czyli PCOS. Modelka opowiadała, że w związku z chorobą miała drastyczne wahania wagi - w ciągu zaledwie 4 tygodni przytyła aż 17 kg. Sandra Kubicka co jakiś czas w swoich mediach społecznościowych opisuje walkę z chorobą i dzieli się efektami ze swoimi fanami.

Także życie prywatne Sandry Kubickiej interesuje wielu fanów modelki. Kobieta przez dłuższy czas zaręczona była z francuskim DJ-em i producentem muzyki house, Cedricem Gervaisem. Para jednak rozstała się w 2018 roku z powodu niewierności mężczyzny. Obecnie chłopakiem Sandry Kubickiej jest brazylijski biznesman, Kaio Alves Goncalves.

Para chętnie zamieszcza swoje wspólne zdjęcia w mediach społecznościowych. Sandra Kubicka na Instagramie figuruje pod nazwą: sandrakubicka. Obecnie obserwuje ją ponad 530 tys. osób. 

RadioZET.pl/JW