Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Marcin Wojciechowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Sandra Kubicka: waga, wiek, soki, chłopak, Insta - kim jest?

08.05.2018 11:24

Sandra Kubicka będzie gościem Kuby Wojewódzkiego. Polska modelka zasiądzie na słynnej kanapie "Króla TVN-u" razem z pisarzem, Andrzejem Stasiukiem. Odcinek z ich udziałem wyemitowany zostanie we wtorek, 8 maja. Sprawdzamy, kim jest Sandra Kubicka - chłopak, waga, wiek, soki, Insta.

Sandra Kubicka: waga, wiek, soki, chłopak, Insta - kim jest? fot. Kamil Piklikiewicz/EASTNEWS

Sandra Kubicka: kim jest gość "Kuby Wojewódzkiego" 8.05.? Na to pytanie poszukuje odpowiedzi wiele osób. Przedstawiamy najważniejsze informacje na temat polskiej modelki.

» Andrzej Stasiuk: haydamaky, książki, dzieci - kim jest gość Wojewódzkiego? «

Sandra Kubicka: soki, chłopak, wiek, waga, Insta - kim jest?

Sandra Kubicka to polska modelka, która obecnie mieszka w Stanach Zjednoczonych. Wiele osób szuka informacji na temat wieku Sandry Kubickiej. Modelka urodziła się 22 stycznia 1995 roku w Łodzi, a więc w tym roku skończyła 23 lata. Kubicka przeprowadziła się z rodziną do USA w 2008 roku. Karierę modelki rozpoczęła bardzo wcześnie, zaledwie w wieku 13 lat. Wtedy to została namówiona przez mamę do wzięcia udziału w konkursie, w którym nagrodą główną był kontrakt z agencją modelek. Sandra Kubicka znalazła się w finale, jednak została zdyskwalifikowana, po tym, jak odmówiła występu w dziedzinie prezentacji dowolnego talentu. Mimo tego zrobiła na wszystkich duże wrażenie i zaledwie po kilku tygodniach organizatorzy konkursu zaproponowali jej kontrakt z agencją Next Model Management.

Modelka pracowała m.in. dla Delia, Nordstrom, Bonprix oraz Alexia. Ponadto możemy kojarzyć ją również z udziału w kilku teledyskach, u Austina Mahone, Romeo Santosa czy Johnny'ego Reida. Sesje z udziałem Sandry Kubickiej publikowały m.in. takie czasopisma, jak Playboy, Cosmopolitan, Glamour, Fashion Magazine, InStyle. Dodatkowo "Maxim" umieściło ją na liście stu najseksowniejszych nazwisk Ameryki. Jest także drugą polską modelką, po Joannie Krupie, której sesję opublikował magazyn Treats! Od jakiegoś czasu modelka promuje także swój autorski sok - "Wonder Woman", składający się z samych warzyw. Sok Sandry Kubickiej można nabyć za pośrednictwem strony sklep.thecoldpressedjuices.com.pl/wonder-woman. 

Modelka w Polsce reprezentowana jest przez agencję Avant Models. Na stronie agencji, można znaleźć wymiary Sandry Kubickiej - wzrost (175 cm), biust (82 cm), talia (61 cm), biodra (86 cm). Wiele osób szuka także informacji na temat wagi Sandry Kubickiej. Kobieta waży około 53 kg. 

Prywatnie modelka związana jest z francuskim DJ-em i producentem muzyki house. Chłopakiem Sandry Kubickiej jest Cedric Gervais. Para chętnie zamieszcza swoje wspólne zdjęcia w mediach społecznościowych. Sandrę Kubicką na Instagramie można znaleźć pod nazwą: sandrakubicka.

a

» Żona Sławomira Zapały - ile ma lat i kim jest Magdalena Kajrowicz? «

Sandra Kubicka u "Kuby Wojewódzkiego" - kiedy i gdzie oglądać?

Sandra Kubicka razem z Andrzejem Stasiukiem zasiądzie na słynnej kanapie już we wtorek, 8 maja. Odcinek z udziałem młodej modelki wyemitowany zostanie o godzinie 22:30 na antenie TVN. Wszystkie osoby, które nie mogą zjawić się przed telewizorem w tym czasie, mogą obejrzeć Sandrę Kubicką u "Kuby Wojewódzkiego" online, na internetowej platformie player.pl.

RadioZET.pl/JW

Oceń