Zamknij

Sandra Mendelowska: Big Brother - kim jest uczestniczka 2. edycji programu?

Jolanta Waligóra
18.11.2019 10:24
Sandra Mendelowska: Big Brother - kim jest uczestniczka 2. edycji programu?
fot. Instagram.com/bigbrother.tvn7

Kim jest Sandra Mendelowska? Nowa uczestniczka "Big Brothera 2" weszła do Domu Wielkiego Brata w niedzielę 17 listopada 2019 podczas odcinka na żywo - o udziale dziewczyny w show zadecydowali internauci podczas specjalnego głosowania. Sprawdzamy informacje o życiu prywatnym Sandry Mendelowskiej, jej wiek, wzrost oraz pozostałe szczegóły o uczestniczce.

Kim jest Sandra Mendelowska? Wiek, wzrost, chłopak, Instagram, życie prywatne, kariera, osiągnięcia oraz inne szczegółowe informacje na temat nowej uczestniczki drugiej edycji programu "Big Brother", można znaleźć w tym artykule.

Sandra Mendelowska - Big Brother 2: kim jest uczestniczka show?

"Big Brother" nie przestaje zaskakiwać. Wszystkich uczestników drugiej edycji programu poznaliśmy podczas pierwszego odcinka na żywo - 13 września. Jak się jednak okazuje, na tym nie koniec. W niedzielę 18 listopada podczas odcinka na żywo do Domu Wielkiego Brata weszło dwóch nowych uczestników, m.in. Sandra Mendelowska, która została wybrana przez internautów podczas specjalnego głosowania. 

Big Brother 2: UCZESTNICY 2. edycji programu - kto wystąpi? [LISTA UCZESTNIKÓW 2019]

Sandra Mendelowska z Big Brothera 2 - wiek, wzrost, chłopak, Instagram

Uczestniczka "Big Brothera 2" Sandra Mendelowska ma 20 lat i pochodzi z Krosna. Wiele osób szuka także w sieci informacji na temat wzrostu Sandry Mendelowskiej - dziewczyna jest wysoka i mierzy około 180 cm, z których jest bardzo dumna. Uczestniczka "Big Brothera" jest pasjonatką sportu - trenuje pływanie, biegi i studiuje wychowanie fizyczne. Nie potrafi usiedzieć w miejscu i nienawidzi nudy. Nie znosi hipokryzji i wtykania nosa w nie swoje sprawy. Jak sama o sobie mówi, jej mocną stroną jest szczerość. 

Sandra Mendelowska z "Big Brothera 2" nie ma chłopaka. Jak czytamy na stronie programu, to singielka, czekająca aż ktoś wyjątkowy skradnie jej serce. Najlepszą przyjaciółką uczestniczki show jest mama, która nauczyła ją bronić własnego zdania, stawać w obronie słabszych i nie przejmować się zdaniem innych na swój temat.

Big Brother 2 - kiedy finał 2019, gdzie i o której godzinie oglądać ostatni odcinek?

Pomysł na "Big Brothera" zrodził się najpierw w głowach moich znajomych i rodziny, którzy stwierdzili, że Ty jesteś taką osobą, że na pewno się tam nadasz - opowiada Sandra w swoim filmiku promocyjnym. Nowa uczestniczka show dodała także, że jej faworytem jest Kamil. 

Sandra Mendelowska na Instagramie figuruje pod nazwą: sandramendelowska_ Obecnie obserwuje ją ponad 7 tysięcy osób.

RadioZET.pl/JW