Zamknij

Sara Boruc - kim jest? Instagram, wiek, dzieci, ślub, piosenka, biżuteria

Redakcja
25.09.2018 10:25
Sara Boruc - kim jest? Instagram, wiek, dzieci, ślub, piosenka, biżuteria
fot. MICHAL WARGIN/EASTNEWS

Sara Boruc-Mannei będzie gościem Kuby Wojewódzkiego. Polska WAG i wokalistka zasiądzie na słynnej kanapie "Króla TVN-u" razem z aktorem, Jackiem Braciakiem. Odcinek z ich udziałem wyemitowany zostanie we wtorek, 25 września. Co warto wiedzieć o żonie Artura Boruca? Sprawdzamy, kim jest Sara Boruc - kariera, osiągnięcia i życie prywatne.

Kim jest Sara Boruc? Gość Kuby Wojewódzkiego 25 września. Co warto wiedzieć o polskiej WAG? Przedstawiamy wszystkie najistotniejsze informacje - Instagram, wiek, dzieci, ślub, piosenka, biżuteria.

» Sebastian Fabijański - kim jest? Wiek, filmy, Cukier, "Kamerdyner", wzrost «

Sara Boruc - Instagram, wiek, dzieci, ślub, piosenka, biżuteria

Sara Boruc urodziła się 9 października 1984 roku. W tym roku skończy 34 lata. Jej rodzinnym miastem jest Poznań. Sara Boruc, a wcześniej Sara Mannei, ma dwie siostry - Ines oraz Nadię. Wiele osób zastanawia także obco brzmiące nazwisko wokalistki. Okazuje się, że ojciec kobiety jest z pochodzenia Jordańczykiem. 

Niedawno polska WAG zaprezentowała swój drugi singiel promujący jej debiutancką płytę "LoVe on your own" - "Juice". Piosenka Sary Boruc na Youtube zebrała ponad 100 tysięcy wyświetleń. Ponadto wokalistka, razem ze swoim siostrami, prowadzi sklep z biżuterią, w którym sprzedają pierścionki, naszyjniki, chokery czy brasoletki. Biżuterię Sary Boruc można znaleźć na stronie: shop.sinbymannei.com. Kobieta przez pewien czas prowadziła także program rozrywkowy „Shopping Queen.

Prywatnie Sara Boruc jest żoną Artura Boruca - polskiego piłkarza występującego na pozycji bramkarza w angielskim klubie Bournemouth, byłego reprezentanta Polski. Para pobrała się w 2014 roku, a wesele zorganizowali na greckiej wyspie Mykonos. Sara Boruc ma dwójkę dzieci - Oliwię, której ojcem jest były partner WAG, Rafał Majewski oraz Amelię z Arturem Borucem. Przypominamy, że Artur dla Sary zostawił żonę, która dopiero co urodziła mu syna. Sara jednak zapewnia, że zaczęła spotykać się z obecnym mężem dopiero w trakcie jego rozwodu.

Wokalistka jest także bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Sara Boruc na Instagramie nazywa się: mannei_is_her_name. Obecnie obserwuje ją ponad 380 tysięcy osób.

sa

Sara Boruc - kim jest polska WAG i wokalistka?

"Obywatelka Świata", biegle posługuje się trzema językami. Ogromna pasjonatka mody, trend watcher’ka, miłośniczka podróży. Od 2004 roku zamieszkuje różne miasta Europy od Berlina przez Glasgow, Florencję, na Londynie kończąc. W każdym z tych miast miała możliwość obserwacji trendów, nurtów tendencyjnych tamtejszej mody. Jest dynamiczna, spontaniczna, pozytywna, twórcza. W jej działaniach, wyborach często trudno odnaleźć jakąś regułę, paradoksalnie ostatecznie spójna, wiele w niej harmonii. Taka jest moda, którą preferuje i na łamach tego bloga proponuje. Kocha sport i stara się aby był on częścią każdego dnia. Sara i jej mąż Artur są dumnymi rodzicami dwóch uroczych dziewczynek – Olivii i Amelii. Jej największą pasją jest śpiew. - tak brzmi opis Sary zamieszczony na stronie bloga prowadzonego przez nią i jej dwie siostry - sinbymannei.com.

» Smolasty - kim jest? Dziewczyna, wiek, sklep, Instagram, "Fake Love" «

Sara Boruc u Kuby Wojewódzkiego - kiedy i gdzie oglądać?

Sara Boruc razem z Jackiem Braciakiem zasiądzie na słynnej kanapie już we wtorek, 25 września. Odcinek z udziałem polskiej WAG wyemitowany zostanie o godzinie 22:30 na antenie TVN. Wszystkie osoby, które nie mogą zjawić się przed telewizorem w tym czasie, mogą obejrzeć Sarę Boruc u "Kuby Wojewódzkiego" online, na internetowej platformie player.pl.

» Jacek Braciak - kim jest? Żona, wzrost, dzieci, wiek, Kler [INFORMACJE] «

RadioZET.pl/JW