Zamknij

Sara Egwu James - kim jest zwyciężczyni The Voice Kids 2021? [WIEK, INSTAGRAM]

17.04.2021 21:00
Sara Egwu James
fot. materiały prasowe TVP

Kim jest Sara Egwu James? Wiek i inne informacje o zwyciężczyni "The Voice Kids 4" zebraliśmy w poniższym artykule. Zamieszczamy również szczegóły dotyczące jej działalności w mediach społecznościowych, m.in. Instagram Sary Egwu James.

Sara Egwu James - kim jest zwyciężczyni The Voice Kids? Wiek, Instagram i inne - sprawdzamy najważniejsze informacje o zwyciężczyni programu TVP, która powalczy o zwycięstwo.

The Voice Kids 4: Sara Egwu-James wygrała czwartą edycję [WYNIKI FINAŁU]

Kim jest Sara Egwu James, zwyciężczyni The Voice Kids 4? [WIEK, INSTAGRAM]

Wiele osób szuka informacji o tym, ile lat ma Sara Egwu James, zwyciężczyni "The Voice Kids 4". Jak możemy przeczytać na oficjalnej stronie internetowej programu, Sara Egwu James ma 12 lat. 

Jak piszą organizatorzy, przygoda Sary z muzyką rozpoczęła się na „poważnie” w wieku sześciu lat, kiedy wygrała w pierwszym konkursie wokalnym. "Od tamtej pory mikrofon stał się jej nieodłącznym elementem nie tylko na scenie, ale i w codziennym życiu. Obecnie uczy się w Szkole Podstawowej w Ośnie Lubuskim oraz w Państwowej Szkole Muzycznej pierwszego stopnia w Słubicach. Tam też uczęszcza do Miejskiego Ośrodka Kultury SMOK, szlifując swoje wokalne umiejętności" - czytamy w nocie biograficznej na temat uczestniczki. 

Na Instagramie Sara Egwu James prowadzi swoje konto jako @saraejej.

The Voice Kids 3: Natalia Kawalec śpiewa hit Billie EIlish. Internaci zachwyceni [WIDEO]

Sara Egwu James - zwyciężczyni The Voice Kids 4

W 2021 roku Sara Egwu James wzięła udział w 4. edycji programu TVP "The Voice Kids". Po przesłuchaniach w ciemno, gdzie wykonała piosenkę "Anyone" Demi Lovato obrócili się wszyscy jurorzy. Uczestniczka wybrała drużynę Tomsona i Barona. Poniżej zamieszczamy nagranie jej pierwszego występu.

Finał "The Voice Kids 4" odbył się 17 kwietnia. Ostatni odcinek programu został wyemitowany o godzinie 20.00. Trenerzy: Dawid Kwiatkowski, Cleo i Tomson & Baron wybrali po trzech najlepszych uczestników ze swoich drużyn. Ostatecznie tylko trzech z nich walczyło w ostatnim etapie o nagrodę główną, którą jest możliwość wydania singla z wytwórnią Universal Music Polska oraz stypendium w wysokości 50 000 zł.

W ścisłym finale The Voice Kids wystąpi Sara, Olek i Tatiana.

RadioZET.pl/PAB