Zamknij

Sarah Poznachowski - Big Brother 2: kim jest uczestniczka 2. edycji programu?

Karolina Piotrowska
13.09.2019 22:44
Sarah Poznachowski - Big Brother 2: kim jest uczestniczka 2. edycji programu?
fot. materiały prasowe

Kim jest Sarah Poznachowski? Big Brother 2, czyli znane reality show powróciło na antenę po ponad 10 latach przerwy, a od 13 września będziemy mogli oglądać już 2. edycję programu w nowej odsłonie. Przedstawiamy krótką sylwetkę jednej z uczestniczek, czyli kim jest Sarah Poznachowski, ile ma lat i co o niej wiemy.

Kim jest Sarah PoznachowskiBig Brother 2 i premiera pierwszego odcinka programu odbyła się w piątek, 13 września. Wtedy mogliśmy poznać wszystkich uczestników show. Sprawdzamy, co wiadomo o jednej z uczestniczek, która weszła do domu Wielkiego Brata - Sarah Poznachowski. Kim jest, ile ma lat, czym się zajmuje i jak znalazła się w Big Brotherze 2 - tego dowiecie się w poniższym artykule.

Big Brother 2019 - ile trwa program i ile odcinków zostanie wyemitowanych?

Sarah Poznachowski - Big Brother 2: kim jest uczestniczka show?

Uczestniczka Big Brothera 2019, Sarah Poznachowski ma 37 lat i mieszka w Posadzie. Jest Niemką z polskimi korzeniami. W swoim życiu próbowała różnych profesji. Pracowała w hotelach oraz jako stewardessa. Mówi biegle po niemiecku, angielsku, polsku i francusku. Od dwóch lat mieszka w Polsce.

Big Brother 2: UCZESTNICY 2. edycji programu - kto wystąpi? [LISTA UCZESTNIKÓW 2019]

Big Brother 2 - Sarah Poznachowski: co jeszcze o niej wiemy?

Sarah Poznachowski, uczestniczka Big Brothera 2 jest inteligentna, dowcipna i pewna siebie. Choć irytuje ją polska skłonność do narzekania, nie wróciłaby do Niemiec.

Big Brother 2 - NAGRODA. Ile otrzyma zwycięzca "Big Brothera"?

Program Big Brother 2019 powrócił na antenę po 11 latach przerwy. Pierwsza edycja miała swoją premierę w marcu 2019 roku, a kolejną będziemy mogli oglądać od września 2019 roku. Odcinki będą emitowane w telewizji przez trzy miesiące, począwszy od piątku, 13 września. Dodatkowo dostępne będą także transmisje w internecie bezpośrednio z domu Wielkiego Brata.

Big Brother 2 - o co chodzi w programie i na czym polega? [ZASADY]

RadioZET.pl/materiały prasowe/KP