Zamknij

Saszan - Instagram, wiek, wzrost, chłopak, piosenki: kim jest prowadząca "Fame czy Shame"?

01.07.2020 08:23
Saszan - Instagram, wiek, wzrost, chłopak, piosenki: kim jest prowadząca "Fame czy Shame"?
fot. Youtube/Saszan

Saszan to prowadząca nowy program "Fame czy Shame", który emitowany jest w Player.pl. W związku z czym zaczęło pojawiać się wiele pytań dotyczących tego, kim jest Saszan i z czego zasłynęła. Szczegóły dotyczące jej wieku, wzrostu oraz informacje na temat chłopaka piosenkarki, Instagrama i życia prywatnego, można znaleźć poniżej. 

Kim jest Saszan? Wiek, wzrost, chłopak, Instagram, piosenki, życie prywatne, kariera, osiągnięcia oraz inne szczegółowe informacje na temat prowadzącej nowy program "Fame czy Shame", można znaleźć w tym artykule.

Saszan z Fame czy Shame - kim jest prowadząca program? [PIOSENKI]

Roksana Pindor, bo tak brzmi prawdziwe imię i nazwisko Saszan, urodziła się w Żyrardowie. To polska piosenkarka oraz autorka tekstów, o której zrobiło się głośno w 2013 roku za sprawą piosenek, które publikowała w serwisie YouTube. Jeszcze pod koniec roku podpisała swój pierwszy kontrakt z wytwórnią. Saszan na swoim koncie ma takie przeboje jak m.in. "Świat jest nasz", "Wybrałam" czy "Nie chcę ciebie mniej". 

Co ciekawe, z tym ostatnim utworem Saszan wzięła udział w krajowych eliminacjach do 63. Konkursu Piosenki Eurowizji. W marcu 2018 roku wystąpiła z nią w finale selekcji i zajęła ostatecznie szóste miejsce.

Saszan była także uczestniczką programów rozrywkowych Celebrity Splash i Lip Sync Battle Ustawka oraz jurorką w programie Śpiewajmy razem. All Together Now.

W 2020 roku Danny Ferreri i Saszan zostali prowadzącymi nowego programu emitowanego w Player.pl "Fame czy Shame". 

FAME czy SHAME - UCZESTNICY: kto bierze udział w nowym programie na Player.pl?

Jak czytamy w oficjalnym opisie serii, dziesięciu najpopularniejszych idoli młodego pokolenia - znanych z portali takich jak TikTok, Instagram i YouTube - spędzi razem 8 tygodni w wilii w Konstancinie. Codziennie staną przed nowymi wyzwaniami, których wynik zdecyduje, kto następny dzień spędzi w grupie FAME - otoczony przywilejami i luksusami, a kto w przegranej - SHAME - pozbawiony wygód.

Wykonywanie zadań będą utrudniać goście - znane osobowości mediów i telewizji, które znienacka zapukają do drzwi domu. Ten, kto pod koniec dwóch miesięcy zdobędzie najwięcej punktów, ma szansę zgarnąć nagrodę główną, która jeszcze pozostaje tajemnicą. Szanse na zwycięstwo do samego końca ma każdy z uczestników, ponieważ na ostatniej prostej karta może się odwrócić, a to wszystko za sprawą widzów.

FAME czy SHAME: co to za program, kiedy pierwszy odcinek, o której i gdzie oglądać? [ZASADY]

Saszan - wiek, wzrost, chłopak, Instagram, życie prywatne

Wiele osób szuka w sieci informacji także o wieku Saszan i wzroście dziewczyny. Piosenkarka urodziła się 1 sierpnia 1994 roku, więc w 2020 skończy 26 lat. Ma około 170 cm wzrostu.

Życie prywatne wokalistki owiane jest tajemnicą. Wiadomo jednak, że Saszan ma chłopaka. W sieci jednak nie znajdziemy wiele szczegółów dotyczących mężczyzny.

Saszan na Instagramie figuruje pod nazwą: sasza. Obecnie piosenkarkę obserwuje ponad 220 tysięcy osób.

RadioZET.pl