Sebastian Fabijański - kim jest? Wiek, filmy, Cukier, "Kamerdyner", wzrost

02.10.2018 10:13

Sebastian Fabijański będzie gościem Kuby Wojewódzkiego. Polski aktor zasiądzie na słynnej kanapie "Króla TVN-u" razem z muzykiem, Michałem Szpakiem. Odcinek z ich udziałem wyemitowany zostanie we wtorek, 2 października. Co warto wiedzieć o aktorze? Sprawdzamy, kim jest Sebastian Fabijański - kariera, osiągnięcia i życie prywatne.

Sebastian Fabijański - kim jest? Wiek, filmy, Cukier, "Kamerdyner", wzrost fot. Jacek Dominski/REPORTER/EASTNEWS

Kim jest Sebastian Fabijański? Gość Kuby Wojewódzkiego 2 października. Wiek, wzrost, filmy, Cukier, "Kamerdyner" oraz inne informacje na temat aktora można znaleźć poniżej.

Sebastian Fabijański - kim jest aktor? [INFORMACJE]

Sebastian Fabijański urodził się 14 czerwca 1987 roku w Warszawie. W tym roku skończył 31 lat. Ma 185 cm wzrostu. W młodości interesował się piłką nożną, jednak ze względów zdrowotnych nie mógł uprawiać tej dyscypliny sportowej zawodowo. W okresie szkolnym tworzył piosenki rapowe. Studiował na Wyższej Szkole Komunikowania i Mediów Społecznych w Warszawie, w PWST w Krakowie oraz w Akademii Teatralnej w Warszawie, której został absolwentem w 2015 roku. 

Sebastian Fabijański prywatnie zaręczony był z aktorką Olgą Bołądź. Para rozstała się jednak we wrześniu 2018 roku.

Sebastian Fabijański - filmy, Cukier, "Kamerdyner"

Sebastian Fabijański to aktor, któremu duży rozgłos przyniosła rola w "Pitbullu. Niebezpieczne kobiety", w reżyserii Patryka Vegi. Wcielił się tam w rolę gangstera o pseudonimie "Cukier". Sebastian Fabijański znany jest również z takich produkcji jak "Tancerze", "Miasto 44", "Jeziorak" (za który na 39. Festiwalu Filmowym w Gdyni otrzymał nagrodę za debiut aktorski), "Pakt", "Belfer", "Botoks", "Kobiety mafii".

Głośno jest także o ostatnim filmie Sebastiana Fabijańskiego - "Kamerdyner". Aktor zagrał tam jedną z głównych ról, wcielając się w Mateusza Krolla. Film obecnie znajduje się w repertuarze kin.

Sebastian Fabijański u Kuby Wojewódzkiego - gdzie i o której oglądać?

Sebastian Fabijański razem z Michałem Szpakiem zasiądzie na słynnej kanapie już we wtorek, 2 października. Odcinek z udziałem aktora wyemitowany zostanie o godzinie 22:30 na antenie TVN. Wszystkie osoby, które nie mogą zjawić się przed telewizorem w tym czasie, mogą obejrzeć Sebastiana Fabijańskiego u "Kuby Wojewódzkiego" online, na internetowej platformie player.pl.

To również może cię zainteresować:

RadioZET.pl/JW

Oceń