Zamknij

Sebastian Fabijański - kim jest gość Wojewódzkiego? [WIEK, DZIEWCZYNA, FILMY]

Jolanta Waligóra
08.10.2019 15:37
Sebastian Fabijański - kim jest gość Wojewódzkiego? [WIEK, DZIEWCZYNA, FILMY]
fot. Jacek Dominski/REPORTER/EASTNEWS

Sebastian Fabijański będzie gościem Kuby Wojewódzkiego. Polski aktor zasiądzie na słynnej kanapie "Króla TVN-u" razem z reżyserem Xawerym Żuławskim oraz aktorką Martą Żmudą-Trzebiatowską, a w programie będą m.in. promować nowy film "Mowa ptaków". Sprawdzamy szczegółowe informacje o Sebastianie Fabijańskim - wiek, wzrost, dziewczyna, rodzice i nie tylko.

Kim jest Sebastian Fabijański? Wiek, wzrost, rodzice, dziewczyna, filmy, Instagram, życie prywatne, kariera, osiągnięcia oraz inne szczegółowe informacje na temat gościa Kuby Wojewódzkiego 08.10.2019, można znaleźć w tym artykule.

Sebastian Fabijański - kim jest aktor z "Mowy ptaków"? [FILMY]

Sebastian Fabijański to polski aktor. W młodości interesował się piłką nożną, jednak ze względów zdrowotnych nie mógł uprawiać tej dyscypliny sportowej zawodowo. W okresie szkolnym doznawał odrzucenia przez rówieśników, co skłoniło go do tworzenia rapu. Sebastian Fabijański studiował na Wyższej Szkole Komunikowania i Mediów Społecznych w Warszawie, w PWST w Krakowie oraz w Akademii Teatralnej w Warszawie.

Duży rozgłos Sebastianowi Fabijańskiemu przyniosła rola w "Pitbullu. Niebezpieczne kobiety", w reżyserii Patryka Vegi. Wcielił się tam w rolę gangstera o pseudonimie "Cukier". Sebastian Fabijański znany jest również z takich produkcji jak "Tancerze", "Miasto 44", "Jeziorak" (za który na 39. Festiwalu Filmowym w Gdyni otrzymał nagrodę za debiut aktorski), "Pakt", "Belfer", "Botoks", "Kobiety mafii", "Kamerdyner" czy "Legiony".

Najnowszym filmem, w którym zagrał Sebastian Fabijański, jest "Mowa Ptaków" w reżyserii Xawerego Żuławskiego. To historia Mariana, polonisty z liceum, który po wyrzuceniu z pracy musi ułożyć sobie życie, oraz jego kolegi - Ludwika, nauczyciela historii szukającego sposobu na funkcjonowanie w zawodzie.

Sebastian Fabijański - wiek, wzrost, dziewczyna, rodzice, Instagram

Sebastian Fabijański ma 32 lata - urodził się 14 czerwca 1987 roku w Warszawie. Wiele osób poszukuje także informacji na temat wzrostu aktora. Mężczyzna mierzy około 185 cm.

Przez jakiś czas dziewczyną Sebastiana Fabijańskiego była aktorka Olga Bołądź, z którą później się zaręczył. Para jednak rozstała się we wrześniu 2018 roku. Nie wiadomo, czy obecnie aktor jest z kimś w związku.

Niewiele także wiadomo o rodzicach Sebastiana Fabijańskiego. W 2018 roku w programie "Kuba Wojewódzki" opowiedział jednak m.in. o swoim tacie, który zmarł w 2017.

Fani aktora szukają także informacji o Instagramie Sebastiana Fabijańskiego. Aktor nie posiada konta na wspomnianej platformie społecznościowej.

Sebastian Fabijański u Kuby Wojewódzkiego - kiedy oglądać?

Sebastian Fabijański u Kuby Wojewódzkiego wystąpi razem z Martą Żmudą-Trzebiatowską oraz Xawerym Żuławskim. Odcinek z ich udziałem będzie można obejrzeć we wtorek, 8 października 2019 roku.

Nowy odcinek show wyemitowany zostanie tradycyjnie o godzinie 22:30 na antenie TVN. Wszystkie osoby, które nie mogą zjawić się przed telewizorem w tym czasie, mogą obejrzeć Sebastiana Fabijańskiego u "Kuby Wojewódzkiego" online, na internetowej platformie player.pl.

RadioZET.pl/JW