Zamknij

Sebastian Podkościelny nie żyje. Kim był dziennikarz TVN24 i dlaczego zmarł? [WIEK, PRZYCZYNA ŚMIERCI]

Paweł Żurek
12.03.2019 14:00
Sebastian Podkościelny nie żyje. Kim był dziennikarz TVN24 i dlaczego zmarł? [WIEK, PRZYCZYNA ŚMIERCI]
fot. Karol Serewis/East News

Sebastian Podkościelny nie żyje - taką informację podał portal TVN24.pl. Dziennikarz był współtwórcą telewizji TVN 24 i TVN 24 BiS. Przedstawiamy sylwetkę doświadczonego dziennikarza i podajemy najważniejsze informacje, które go dotyczą.  Kim był Sebastian Podkościelny? 

Kim był dziennikarz Sebastian Podkościelny? W jakich redakcjach pracował? Przybliżamy sylwetkę Sebastiana Podkościelnego, założyciela TVN 24 i TVN 24 BiS, który zmarł 12.03.2019.

Kim był Sebastian Podkościelny, dziennikarz TVN24 i TVN24 BiS?

Sebastian Podkościelny był dziennikarzem związanym ze stacją TVN. Zakładał dwa kanały: TVN24 i TVN24 BiS.  Pracował w nich jako wydawca programów informacyjnych i publicystycznych.

>> Nie żyje Sebastian Podkościelny. Był dziennikarzem i współtwórcą TVN24

Dlaczego zmarł Sebastian Podkościelny? 

Sebastian Podkościelny zmarł. Jaka była przyczyna śmierci dziennikarza TVN24 i TVN24 BiS? Władze TVN poinformowały, że dziennikarz Sebastian Podkościelny zmarł po bardzo ciężkiej chorobie. 

Sebastian Podkościelny: ile miał lat? Wiek, życiorys

Zanim Sebastian Podkościelny dołączył do TVN, pracował w Polskim Radiu, Informacyjnej Agencji Radiowej oraz TV Puls. Ukończył Wydział Dziennikarstwa i Nauk Politycznych na UW, a także MBA na uniwersytecie w Illinois.

Od 2004 roku pełnił funkcję szefa zespołu wydawców TVN24, a w 2007 roku został zastępcą redaktora naczelnego TVN24. W ostatnim czasie Sebastian Podkościelny był też redaktorem naczelnym kanału TVN24 BiS.

Sebastian Podkościelny zmarł w wieku 47 lat. 

RadioZET.pl/TVN24/PAK