Zamknij

Sensation Poland 2018: bilety. Gdzie i za ile wejściówki? [CENNIK]

Redakcja
25.04.2018 11:39
Sensation 2018 w Polsce: bilety. Gdzie i za ile wejściówki?
fot. MILOSZ POLOCH/REPORTER/EASTNEWS

Bilety na Sensation Poland 2018 są w sprzedaży! Wejściówki na show można nabyć od poniedziałku, 23 kwietnia aż do wyczerpania zapasów. Gdzie i za ile bilety na Sensation w Gliwicach? Przedstawiamy cennik i odpowiadamy na jedne z najczęściej pojawiających się pytań. 

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich fanów muzyki elektronicznej. Bilety na Sensation Poland 2018 są już w sprzedaży! Gdzie i za ile wejściówki na show? Sprawdzamy cennik.

» Sensation Poland 2018: line-up, kiedy, gdzie? [ARTYŚCI, DATA] «

Sensation 2018 w Polsce: bilety - CENA wejściówek

Sensation Poland 2018 odbędzie się na jesieni, a dokładniej 13 października na Arenie w Gliwicach. Mimo że dla wielu osób termin ten może wydawać się odległy, to jednak w bilety na Sensation 2018 warto zaopatrzyć się dużo wcześniej. Co więcej, niektóre wejściówki są już wyprzedane. Dlatego wszyscy fani muzyki elektronicznej powinni pospieszyć się z zakupem. 

Bilety na Sensation 2018 w Gliwicach można nabyć w cenie od 249 zł za podstawowe wejściówki, do nawet 850 zł za bilety Deluxe Super VIP. Poniżej przedstawiamy dokładny cennik biletów na Sensation Poland. Przypominamy, że ceny wejściówek mogą jeszcze wzrosnąć.

bielt
fot.

(źródło: wlotki.pl)

Gdzie kupić bilety na Sensation Poland 2018?

Podobnie, jak przy poprzednich edycjach, najlepsze bilety na Sensation 2018 w Gliwicach, zaczynają się wyprzedawać. Jeśli jesteśmy fanami muzyki elektronicznej i chcemy uczestniczyć w październiku w legendarnym show, powinniśmy jak najszybciej dokonać zakupu wejściówki. Bilety na Sensation Poland 2018 można nabyć za pośrednictwem oficjalnej strony wydarzenia - sensation.com/tickets/.

Przypominamy, że Sensation Poland 2018, podobnie jak przy poprzednich edycjach, towarzyszyć będzie kolor biały. Dlatego organizatorzy już teraz zachęcają do kolekcjonowania ubrań w tym kolorze.

»  Polish Hip-Hop Festival 2018: artyści, data, miejsce [PROGRAM] «

»  Polish Hip-Hop Festival 2018: bilety. Gdzie i za ile wejściówki? «

»  Music Power Explosion 2018: bilety, data, miejsce, kto wystąpi? «

RadioZET.pl/JW