Zamknij

Serial "Ślepnąc od świateł" otwiera piosenka "Boskie Buenos"... - Milionerzy

Jolanta Waligóra
24.02.2020 11:34
Serial "Ślepnąc od świateł" otwiera piosenka "Boskie Buenos"... - Milionerzy
fot. Bartosz KRUPA/East News

Serial "Ślepnąc od świateł" otwiera piosenka "Boskie Buenos", ponieważ główny bohater wybiera się? Poprawną odpowiedź na pytanie z programu "Milionerzy" oraz jej wyjaśnienie, można znaleźć poniżej. Sprawdzamy także, czy gracz wybrał poprawny wariant i wygrał gwarantowane 40 tysięcy złotych.

Serial "Ślepnąc od świateł" otwiera piosenka "Boskie Buenos", ponieważ główny bohater wybiera się - "Milionerzy". Prawidłową odpowiedź na pytanie z teleturnieju oraz jej szczegółowe wyjaśnienie, można znaleźć poniżej. Sprawdzamy także, czy gracz wybrał poprawny wariant i czy wygrał 40 tys. zł.

Serial "Ślepnąc od świateł" otwiera piosenka "Boskie Buenos" - Milionerzy

Odpowiedź na pytanie z "Milionerów", serial "Ślepnąc od świateł" otwiera piosenka "Boskie Buenos", ponieważ główny bohater wybiera się, przysporzyła uczestnikowi teleturnieju niemałych kłopotów. Tradycyjnie gracz do wyboru miał cztery warianty odpowiedzi. Oto one:

A - do Argentyny

B - do Urugwaju

C - do Peru

D - na spotkanie z Korą

Gracz od razu przyznał, że nie oglądał serialu "Ślepnąc od świateł". Intuicyjnie odrzucił jednak warianty B oraz C. Ostatecznie uczestnik "Milionerów" zdecydował się na skorzystanie z pierwszego z trzech kół ratunkowych - pół na pół. Po losowym odrzuceniu dwóch błędnych odpowiedzi pozostały A oraz C. Gracz finalnie wybrał wariant A, do Argentyny.

Milionerzy - serial "Ślepnąc od świateł" otwiera piosenka "Boskie Buenos"... [ODPOWIEDŹ]

Prawidłową odpowiedzią na pytanie, serial "Ślepnąc od świateł" otwiera piosenka "Boskie Buenos"..., jest odpowiedź A, czyli do Argentyny. Oznacza to, że gracz wybrał poprawny wariant, wygrał gwarantowane 40 tysięcy złotych i pozostał w dalszej grze o milion. 

Które przykazanie rozpoczyna się spójnikiem wyłączającym? [MILIONERZY]

"Ślepnąc od świateł" to polski serial telewizyjny, stworzony przez Krzysztofa Skoniecznego i Jakuba Żulczyka, wyprodukowany przez HBO Polska, HBO Europe oraz House Media Company Sp. z o.o., na motywach bestsellerowej powieści o tym samym tytule z 2014 roku, autorstwa Jakuba Żulczyka.

Serial opowiada 7 dni z życia Kuby Niteckiego - znanego, lecz tajemniczego, warszawskiego dilera kokainy. Nitecki obraca się w gronie lokalnych gangsterów dowodzonych przez Władka „Stryja”, a ich wspólnym szefem jest Jacek. Zmęczony dotychczasowym życiem, postanawia uciec i wyjechać do Argentyny. W międzyczasie, po kilkuletnim wyroku, z więzienia wychodzi „Dario”, gangster starej daty.

Zagłosuj

Znałeś/aś poprawną odpowiedź na pytanie z "Milionerów"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/JW