Zamknij

Seriale na wakacje 2018 - najlepsze i nowe produkcje Netflix

Redakcja
13.08.2018 13:29
Seriale na wakacje 2018 - najlepsze i nowe produkcje Netflix
fot. pixabay.com

Seriale na wakacje 2018 to jeden ze sposobów spędzenia wolnego czasu, szczególnie w te dni, kiedy pogoda nie dopisuje. Wiele osób zastanawia się, co warto obejrzeć w wakacje i jakie seriale będą najciekawsze. Poniżej znajdziecie kilka propozycji, które warto wziąć pod uwagę.

Seriale na wakacje 2018 - co oglądać przez 2 miesiące? Sprawdzamy najlepsze produkcje, które są dostępne do obejrzenia m.in. na platformie Netflix i są najbardziej polecane przez internautów. 

Najlepsze seriale na wakacje 2018 - TOP 5

Najwięcej polecanych seriali na wakacje 2018, które znajdują się w rankingach internetowych, jest dostępnych do obejrzenia na platformie Netflix. Wiele z nich zdobyło uznanie internautów, którzy z niecierpliwością czekali na ich kontynuacje. Według nas najlepsze seriale na Netflix na wakacje 2018, które będzie można nadrobić w lipcu i sierpniu to przede wszystkim "Stranger Things", "13 powodów", "House of Cards", "Dark" i "Narcos". Poniżej znajdziecie krótki opis fabuły, jeśli jeszcze nie znacie lub nie oglądaliście tych tytułów.

» Co robić w wakacje 2018 w Warszawie, żeby się nie nudzić? [POMYSŁY]

"Stranger Things" - w pierwszym sezonie serialu poznajemy małego chłopca - dwunastoletniego Willa Byersa. W nocy 6 listopada 1983 w Hawkins w stanie Indiana znika on w tajemniczych okolicznościach, a jego matka za wszelką cenę stara się go odnaleźć. Następnego dnia w miasteczku pojawia się dziewczynka, która ma nadprzyrodzone umiejętności i wydaje się, że może mieć informacje na temat miejsca pobytu Willa. W drugim sezonie serialu sprawy mocno się pokomplikowały, a w Hawkins pojawiło się nowe zagrożenie.

» Stranger Things: 3. sezon - kiedy premiera serialu? [ZWIASTUN, DATA]

"13 powodów" - Hannah Baker popełnia samobójstwo, a jej znajomy dostaje trzynaście nagrań magnetofonowych, na których dziewczyna nagrała powody odebrania sobie życia. 

» 13 powodów 2 sezon - kiedy premiera i o czym będzie? [DATA, ZWIASTUN]

"House of Cards" - główny bohater, Francis Underwood jest bezwzględnym politykiem próbującym się zemścić na prezydencie, który pominął go przy obsadzeniu stanowiska sekretarza stanu. Dostępnych jest aż 5 sezonów tego serialu, a każdy z nich liczy po 13 odcinków. Jest to idealny serial na wakacje 2018 pod względem długości.

» House of Cards 6. sezon - data premiery na Netflix [ZWIASTUN, PLAKAT]

"Dark" - w pierwszym sezonie serialu - jak możemy przeczytać na Netflix Polska - poznajemy historię niemieckiego miasteczka Winden, w którym znika dwójka dzieci. To wydarzenie otwiera czeluści, które podważają istnienie czasu, jaki znamy. Ważniejszym od tego, kto porwał dzieci, okazuje się to, kiedy to się stało.

» Dark: 2. sezon serialu Netflix - kiedy premiera? [DATA]

"Narcos" - Pablo Escobar jest potężnym bossem kartelu narkotykowego z Medelin w Kolumbii. Jego działalność związana z handlem kokainą rozrasta się. Władze federalne USA stawiają sobie za cel zlikwidować nielegalną działalność Escobara. Serial składa się w tej chwili z dwóch sezonów, każdy z nich liczy po 10 odcinków. 

Seriale polecane na wakacje 2018 - co radzą internauci?

Wśród seriali wartych obejrzenia w wakacje 2018 bardzo często pojawiają się także tytuły takie jak "Czarne Lustro", "Daredevil" czy "The End of the F***ing World". W czołówce są również "Riverdale" i "The Rain".

»  Riverdale 3 - kiedy premiera i zwiastun nowych odcinków serialu?

Dla tych, którzy nigdy wcześniej nie słyszeli tych tytułów, przedstawiamy krótki opis fabuły:

"Czarne lustro" to trzy historie osadzone w przyszłości, opowiedziane w trzech odcinkach. Każda z nich opowiada o innych przykrych konsekwencjach rozwoju naszej cywilizacji, pokazując w sposób karykaturalny do czego może dojść jeśli nic się nie zmieni. W każdej mamy do czynienia z różnym problemem społeczno-obyczajowym osadzonym w różnej futurystycznej perspektywie czasowej. W serialu zostaje poruszony między innymi problem przekraczania barier obyczajowych w imię sztuki, zgubnego wpływu nowych technologii na życie osobiste, czy podporządkowania życia regułom telewizji i portali społecznościowych, gdzie nic już nie jest prawdziwe. Serial składa się z trzech sezonów, więc łącznie widz może poznać aż 9 różnych historii. Każdy odcinek trwa około 60 minut.

»  Jessica Jones sezon 3. - kiedy premiera nowych odcinków na Netflix?

"Daredevil" to serial o niewidomym prawniku, który dzięki swoim wyczulonym pozostałym zmysłom, zwalcza przestępczość na ulicach Nowego Jorku jako zamaskowany superbohater. W tym momencie dostępne są 2 sezony serialu.

» Orange is the new black, sezon 6. - gdzie oglądać S06E01 i od kiedy?

"The End of the F***ing World" to pełen czarnego humoru serial na podstawie komiksu o nastolatku mającym zadatki na psychopatę i spragnionej przygód buntowniczce, którzy wyruszają na pechową wyprawę. W tym momencie dostępny jest pierwszy sezon serialu.

» The End of the F***ing World 2. sezon - kiedy premiera na Netflix?

Więcej informacji o kontynuacji seriali na Netflix, które polecamy na wakacje 2018, można znaleźć w poniższych artykułach:

Zobacz Także: Top seriale Netflix

RadioZET.pl/filmweb.pl/KP