Zamknij

Serialowy Dexter zużywa pokaźne ilości..? Pytanie z Milionerów za 125 tys.

Paweł Żurek
23.07.2019 14:00
Serialowy Dexter zużywa pokaźne ilości..? Pytanie z Milionerów za 125 tys.
fot. Bartosz KRUPA/East News

Serialowy Dexter Morgan zużywa pokaźne ilości..? Odpowiedź na pytanie z Milionerów, a także jej wyjaśnienie możecie znaleźć w tym tekście. Sprawdzamy także, czy uczestnikowi udało się odpowiedzieć poprawnie i wygrać 250 tysięcy złotych.

Serialowy Dexter Morgan w dziesiątkach odcinków ośmiu sezonów zużywa pokaźne ilości...? Poniżej znajdziecie odpowiedź na pytanie z Milionerów dotyczące znanego serialu o seryjnym mordercy, a także wyjaśnienie. Sprawdzamy, którą odpowiedź ostatecznie wybrała uczestniczka teleturnieju i czy udało się jej wygrać 125 tysięcy złotych.

>> Jazon z towarzyszami wyprawiał się po złote runo na argo, czyli.. Pytanie z Milionerów za 40 tys. zł

>> Co nie podlega egzekucji zgodnie z art. 829 Kodeksu? Pytanie z Milionerów za 20 tys. zł

>> Litwa graniczy z Rosją od...? Pytanie z Milionerów za 75 tys. zł

Serialowy Dexter Morgan zużywa pokaźne ilości...? [PYTANIE Z MILIONERÓW]

Ostatnie pytanie w 181 odcinku Milionerów brzmiało: "Serialowy Dexter Morgan  w dziesiątkach odcinków ośmiu sezonów zużywa pokaźne ilości...". Uczestniczka nie oglądała serialu, więc postanowiła zadzwonić do "przyjaciela", którym był jej brat. On także nie wiedział, której odpowiedzi udzielić.  Oboje mieli do wyboru tradycyjnie cztery odpowiedzi:

A. Papieru pakowego

B. Folii aluminiowej

C. Folii malarskiej

D. Papieru śniadaniowego

MILIONERZY - Serialowy Dexter Morgan zużywa pokaźne ilości...? [ODPOWIEDŹ]

Uczestniczka Milionerów ostatecznie wybrała odpowiedź C. Szczęśliwie dla niej była to prawidłowa odpowiedź, dzięki czemu mogła grać dalej w Milionerach. 

Serialowy Dexter Morgan w dziesiątkach odcinków ośmiu sezonów zużywa pokaźne ilości folii malarskiej, w którą pakuje swoje ofiary.  Dexter jest policyjnym analitykiem krwi i ukrytym, seryjnym mordercą. Tropi on tych, którym udało się uniknąć kary i własnoręcznie wymierza im sprawiedliwość.

Walkę uczestniczki o 250 tys. zobaczymy w następnym odcinku teleturnieju Milionerzy.  

Który z wymienionych jest rodakiem Cristiano Ronaldo? [MILIONERZY - PYTANIE, ODPOWIEDŹ]

Milionerzy to polski teleturniej prowadzony przez Huberta Urbańskiego i emitowany w telewizji TVN. Program oparty jest na brytyjskim formacie Who Wants to Be a Millionaire? Główną nagrodą w polskiej wersji programu jest milion złotych, która padła trzykrotnie w historii teleturnieju – w 662. odcinku z 28 marca 2010 roku (Krzysztof Wójcik), w 823. odcinku z 21 marca 2018 roku (Maria Romanek), oraz w 927. odcinku z 14 marca 2019 roku (Katarzyna Kant-Wysocka). 

RadioZET.pl/PZ