Zamknij

Seweryn Sroka - Big Brother 2019: kim jest kandydat do programu TVN?

Karolina Piotrowska
09.09.2019 14:50
Seweryn Sroka - Big Brother 2019: kim jest kandydat do programu TVN?
fot. bigbrother.tvn.pl

Kim jest Seweryn Sroka? Big Brother 2019, czyli znane reality show powróciło na antenę po ponad 10 latach przerwy, a od 13 września będziemy mogli oglądać już 2. edycję programu w nowej odsłonie. Przedstawiamy krótką sylwetkę jednego z kandydatów, który walczy o dostanie się do domu Wielkiego Brata, czyli kim jest Seweryn Sroka.

Kim jest Seweryn Sroka? "Big Brother" 2019 i premiera pierwszego odcinka programu odbędzie się już w piątek, 13 września. Wtedy poznamy wszystkich uczestników show. Sprawdzamy, co wiadomo o jednym z kandydatów, który być może będzie miał szansę wejść do domu Wielkiego Brata - Seweryn Sroka. Kim jest, ile ma lat, czym się zajmuje i dlaczego zgłosił się do "Big Brothera" - tego dowiecie się w poniższym artykule.

» Big Brother 2019 - ile trwa program i ile odcinków zostanie wyemitowanych?

Seweryn Sroka - Big Brother 2019: kim jest uczestnik show?

Seweryn Sroka w Big Brotherze 2019 jest jednym z trojga kandydatów do nowej edycji programu. O tym, czy mężczyzna wejdzie do Domu Wielkiego Brata, zadecydują widzowie w głosowaniu SMS oraz online. Pierwszą ogłoszoną uczestniczką została Karolina Włodarskaktóra pojawiła się w programie pod koniec poprzedniej edycji.

Wiktoria Józefiok - Big Brother: kim jest kandydatka do programu TVN?

Kandydat do Big Brothera 2019, Seweryn Sroka ma 36 lat i pracuje jako trener personalny. W programie "Dzień Dobry TVN", gdzie zaprezentowali się wszyscy kandydaci do nowej edycji "Big Brothera", mówił:

- Płaczę na filmach. Jestem wrażliwcem. W castingach mówiłem, że płakałem na "Narodzinach gwiazdy". Chcę pokazać, że mam talenty, bo podobno umiem śpiewać, i przełamać stereotyp mięśniaka - wyznał.

Martyna Lewandowska - Big Brother: kim jest kandydatka do programu TVN?

Big Brother 2019 - Seweryn Sroka: dlaczego zgłosił się do programu?

Jak sam podkreślił, gdy przedstawiał się w programie Big Brother 2019, Seweryn Sroka uważa, że: "to jest gra i idę tam po to, żeby wygrać. Siła fizyczna, która idzie w parze z psychiczną pozwalają mi, żeby śmiało móc powiedzieć: Never give up".

Głosować online można za pośrednictwem strony www.decyduj.online lub wysłać SMS o odpowiedniej treści na numer 7322. Koszt jednego głosu/SMS-a to 3,69 zł z VAT. Osoby, które oddają głos na swojego faworyta, biorą udział w loterii o 5 000 oraz 100 000 zł.

Program "Big Brother" 2019 powrócił na antenę po 11 latach przerwy. Pierwsza edycja miała swoją premierę w marcu 2019 roku, a kolejną będziemy mogli oglądać od września 2019 roku. Odcinki będą emitowane w telewizji przez trzy miesiące, począwszy od piątku, 13 września. Dodatkowo dostępne będą także transmisje w internecie bezpośrednio z domu Wielkiego Brata.

Big Brother 2: Data premiery ujawniona. Kiedy pierwszy odcinek nowej edycji?

RadioZET.pl/KP