Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

"Sex education", 2. sezon - kiedy nowe odcinki serialu Netflix i o czym?

04.02.2019 13:52

Kiedy sezon 2. "Sex education" i czy powstanie nowa seria? Dobra wiadomość dla wszystkich fanów serialu - produkcja została kolejnym sukcesem Netflixa, a platforma zamówiła już 2. sezon serialu "Sex education"! W sieci pojawiła się nawet zapowiedź kolejnej serii. Sprawdzamy, co już wiadomo o "Sex education 2".

"Sex education", 2. sezon - kiedy nowe odcinki serialu Netflix i o czym? fot. Youtube/Netflix

"Sex education", 2. sezon - kiedy kolejne odcinki serialu Netflix? O czym będzie kolejna seria? Czy na pewno powstanie? Czy powrócą znani z 1. serii bohaterowie? Odpowiadamy na pojawiające się pytania i sprawdzamy, co już wiadomo o 2. sezonie "Sex education".

"Sex education", 2. sezon - KIEDY premiera nowych odcinków serialu Netflix?

Informacji na temat tego, kiedy 2. sezon "Sex education" i czy w ogóle powstanie, szuka wielu fanów serialu. Mamy dobrą wiadomość - produkcja okazała się kolejnym sukcesem Netflix i platforma zamówiła już kolejną serię serialu. Odtwórczyni roli Jean Milburn w swoich mediach społecznościowych opublikowała filmik zapowiadający prace nad kolejną serią, które mają rozpocząć się już wiosną 2019 roku.

Niestety nie jest jeszcze znana data premiery sezonu 2. "Sex education" na Netflix. Jeśli tylko pojawi się więcej informacji, opublikujemy je w tym artykule. Będziemy go aktualizować na bieżąco.

"Sex education", sezon 2 - co wiadomo o nowej serii serialu?

Choć data premiery 2. sezonu "Sex education" nie jest jeszcze znana, to już pojawiają się informacje na temat nowej serii. Wiadomo, że w kolejnym sezonie zobaczymy znanych z pierwszej serii bohaterów. Oprócz Anderson i Butterfielda pojawią się m. in. Emma Mackey, Ncuti Gatwa, Aimee-Lou Wood, Connor Swindells, Kedar Williams-Stirling, Tanya Reynolds i Patricia Allison. Za powstanie kolejnych epizodów ponownie odpowiedzialna będzie Laurie Nunn. Poza nią producentem wykonawczym pozostaje także Jamie Campbell. Sezon 2. "Sex education", podobnie jak pierwsze seria, będzie składać się z ośmiu odcinków. 

Zwiastun 2. sezonu "Sex Education" można znaleźć poniżej.

RadioZET.pl/JW

Oceń