Zamknij

Sex education 2 - kiedy premiera drugiego sezonu i gdzie oglądać? [ZWIASTUN]

Jolanta Waligóra
17.01.2020 11:12
Sex education 2 - kiedy premiera drugiego sezonu i gdzie oglądać? [ZWIASTUN]
fot. Youtube/Netflix

Kiedy sezon 2. "Sex education" i czy powstanie nowa seria? Dobra wiadomość dla wszystkich fanów serialu - produkcja została kolejnym sukcesem Netflixa, a platforma zamówiła już 2. sezon serialu "Sex education"! W sieci pojawiła się nawet zapowiedź kolejnej serii. Sprawdzamy, co już wiadomo o "Sex education 2".

"Sex education", 2. sezon - kiedy kolejne odcinki serialu Netflix? O czym będzie kolejna seria? Czy na pewno powstanie? Czy powrócą znani z 1. serii bohaterowie? Odpowiadamy na pojawiające się pytania i sprawdzamy, co już wiadomo o 2. sezonie "Sex education".

Sex education 2 - kiedy premiera drugiego sezonu serialu? [DATA]

Informacji na temat tego, kiedy 2. sezon "Sex education" i czy w ogóle powstanie nowa seria, szuka wielu fanów serialu. Mamy dobrą wiadomość - produkcja okazała się kolejnym sukcesem Netflix i platforma zamówiła już kolejną serię serialu. Odtwórczyni roli Jean Milburn w swoich mediach społecznościowych opublikowała filmik zapowiadający prace nad kolejną serią, które rozpoczęły się już wiosną 2019 roku.

Sex Education 3 - kiedy premiera trzeciego sezonu i czy będą nowe odcinki? [DATA]

Niestety nie jest jeszcze znana data premiery sezonu "Sex education 2" na Netflix. Wiadomo jednak, że produkcja zadebiutuje w 2020 roku. Jeśli tylko pojawi się więcej informacji, opublikujemy je w tym artykule. Będziemy go aktualizować na bieżąco.

AKTUALIZACJA - premiera "Sex education 2" zapowiedziana jest na 17 stycznia.

Sex education, sezon 2 - ZWIASTUN: gdzie oglądać serial?

Wiadomo, że w "Sex education 2" zobaczymy znanych z pierwszej serii bohaterów. Oprócz Anderson i Butterfielda pojawią się m. in. Emma Mackey, Ncuti Gatwa, Aimee-Lou Wood, Connor Swindells, Kedar Williams-Stirling, Tanya Reynolds i Patricia Allison. Za powstanie kolejnych epizodów ponownie odpowiedzialna będzie Laurie Nunn. Poza nią producentem wykonawczym pozostaje także Jamie Campbell. Sezon 2. "Sex education", podobnie jak pierwsze seria, będzie składać się z ośmiu odcinków. 

Nowe odcinki serialu niezmiennie będzie można oglądać na platformie Netflix.

Jak czytamy w serwisie Serialowa.pl, w 2. sezonie "Sex Education" zobaczymy jak Otis, który dość późno zaczął stosować swoją wiedzę w praktyce, musi dla dobra związku z Olą zapanować nad niedawno odkrytym popędem seksualnym. Jednocześnie jego stosunki z Maeve pozostają dość napięte. Tymczasem w liceum Moordale wybucha epidemia chlamydii, co zwraca uwagę na potrzebę lepszej edukacji seksualnej wśród uczniów. Dodatkowo pojawienie się w mieście nowych dzieciaków może zaburzyć dotychczasową hierarchię w szkole.

Zwiastun "Sex education 2" można znaleźć poniżej.

RadioZET.pl/JW