Zamknij

Shawn Mendes w Krakowie 2019 - SUPPORT. Kim jest piosenkarka Alessia Cara?

Jolanta Waligóra
02.04.2019 10:40
Shawn Mendes w Krakowie 2019 - SUPPORT. Kim jest piosenkarka Alessia Cara?
fot. Steve Ferdman/REX/Shutterstock/EASTNEWS

Alessia Cara wystąpi jako support Shawna Mendesa, który da koncert na początku kwietnia w Krakowie 2019 - informacja ta została oficjalnie potwierdzona. To 22-letnia kanadyjska piosenkarka, która mimo młodego wieku, na swoim koncie ma już dwa albumy. Szczegółowe informacje o supporcie Shawna Mendesa w Krakowie 2019, Alessi Carze, można znaleźć poniżej.

Shawn Mendes w Polsce 2019: SUPPORT. Kto wystąpi przed piosenkarzem w Krakowie? Kim jest Alessia Cara? Co o niej wiemy? Odpowiadamy na pojawiające się pytania i przedstawiamy szczegółowe informacje o supporcie Shawna Mendesa w Krakowie 2019, Alessi Carze.

Shawn Mendes w Krakowie 2019: SUPPORT. Kto wystąpi przed piosenkarzem?

Dobra wiadomość dla wszystkich osób, które zastanawiają się, kto będzie supportem przed koncertem Shawna Mendesa w Krakowie 2019. Informacja na ten temat została oficjalnie ogłoszona - wiadomo, że przed wokalistą wystąpi kanadyjka piosenkarka Alessia Cara. 

Koncert Shawna Mendesa w Krakowie 2019 odbędzie się 2 kwietnia na Tauron Arena Kraków, przy ul. Stanisława Lema 7. Polska to jedno z państw, które artysta odwiedzi w ramach swojej trasy koncertowej, promującej nowy trzeci już album. Shawn Mendes to kanadyjski wykonawca i autor tekstów, który w tym roku skończy 21 lat. Talent młodego chłopaka dostrzeżony został w 2014 roku przez Andrew Gertlera z wytwórni Island Records. Rok później, w kwietniu 2015, wydał debiutancki album zatytułowany "Handwritten", który zadebiutował na pierwszym miejscu listy Billboard 200. W 2016 roku Shawn Mendes znalazł się na pierwszym miejscu listy "30 najbardziej wpływowych osób z branży muzycznej poniżej 30. roku życia", magazynu "Forbes". Kanadyjczyk jest także laureatem czterech Europejskich Nagród Muzycznych 2017. Shawna Mendesa możemy kojarzyć, m.in. z takich utworów, jak "Youth", "There's Nothing Holdin' Me Back", "In My Blood", "Mercy" czy "Lost in Japan". 

Alessia Cara - kim jest piosenkarka, która wystąpi jako support Shawna Mendesa? [2.04]

Support Shawna Mendesa w Krakowie 2019, Alessia Cara, a właściwie Alessia Caracciol, to 22-letnia kanadyjska piosenkarka, która wykonuje muzykę pop i współczesny R&B. Artystka początkowo zaczynała od nagrywania, a następnie udostępniania swoich nagrań na platformie Youtube. To właśnie wtedy młodą artystką zainteresowały się agenci koncernów muzycznych. 

Alessia Cara w 2015 roku wydała swój debiutancki album "Know-It-All". Z kolei w 2018 wydała swój drugi album zatytułowany "The Pains of Growing".

Zagłosuj

Słyszałeś/aś już wcześniej o Alessi Carze?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/JW