Zamknij

Short Waves Festival 2018 - bilety, data, miejsce

Redakcja
13.03.2018 12:41
Short Waves Festival 2018 - bilety, data, miejsce
fot. PIXABAY

Short Waves Festival 2018 - bilety, data, miejsce. To jedne z częstych pytań zadawanych przez internautów. Najbardziej treściwy festiwal krótkiego kina już wkrótce! Przedstawiamy najważniejsze informacje dotyczące wydarzenia. 

Short Waves Festival to najbardziej treściwy festiwal krótkiego kina w Polsce. W tym roku przypada już jego 10. edycja. Kiedy odbędzie się Short Waves Festiwal i gdzie kupimy bilety?

Short Waves Festival to sieć filmowych wydarzeń, które rozproszone są w przestrzeni miejskiej Poznania. Ich trzonem są pokazy konkursowe, które obejmują pięć kategorii - Konkurs Międzynarodowy, Konkurs Polski, Urban View, Dances with Camera oraz Best of Ten. Dodatkowo podczas festiwalu organizowane będą także warsztaty i spotkania branżowe, m.in. forum koprodukcyjne European Short Pitch.

Short Waves Festival 2018: kiedy i gdzie? Program wydarzenia

Najbardziej treściwy festiwal krótkiego kina w Polsce odbędzie się w dniach 20-25 marca 2018 roku w Poznaniu. Festiwalowe wydarzenia będą odbywały się w kilkunastu miejscach na terenie Poznania, m.in. w kinach studyjnych, klubach, galeriach sztuki oraz centrach kultury. Poniżej przedstawiamy program wydarzenia na 20 marca (wtorek). Harmonogram Short Waves Festiwal 2018 na pozostałe dni można znaleźć na stronie shortwaves.pl.

› 20 marca (wtorek)

- 15:30 "Stary człowiek i może", Kino Rialto

- 17:00 "London Short Film Festival: Young Rebels", Kino Muza

- 18:00 "International Competition I: Dreamlands", Kino Pałacowe

- 19:00 "Dances with Camera I", Słodownia +3

- 20:00 "All in, wydarzenie otwierające", Aula Artis

- 21:30 "All in Afterparty: Michał Strugarek", PIES andaluzyjski

- 22:00 "Oscar Nominated Shorts: Fabuły", Kino Rialto

Short Waves Festiwal 2018: bilety 

Gdzie i za ile kupimy bilety na Short Waves Festiwal 2018? Karnety dostępne są już od 1 marca w punkcie informacyjnym w Centrum Kultury Zamek. Za pakiet będziemy musieli zapłacić 100 zł. Obejmuje on karnet na wszystkie pokazy festiwalowe (z wyjątkiem Random Home Cinema) oraz torbę Short Waves Festival 2018. Liczba karnetów jest jednak ograniczona.

Dodatkowo już od 1 marca można odbierać darmowe wejściówki na wydarzenie All-In oraz Kino Forma w Centrum Informacji Miejskiej. Z kolei bilety na pokazy dostępne są od 6 marca w miejscach pokazów, tj. Kino Muza, Rialto, Pałacowe w CK Zamek, Słodownia +3, w punktach info na Starym Browarze oraz na stronie internetowej bilety24.pl

RadioZET.pl/JW